Informujemy, że w dniu 01-07-2020 roku z przyczyn technicznych następujące pociągi IC będą prowadzone zastępczymi składami wagonowymi:

  • Pociąg IC 5132/3 „Kujawiak” relacji Bydgoszcz Główna – Warszawa Wschodnia  w zestawieniu dwa wagony klasy 1 oraz sześć wagonów klasy 2 w tym wagon przystosowany do przewozu osób z niepełnosprawnością poruszających się na wózkach inwalidzkich. Pociąg nie prowadzi wagonu gastronomicznego.
  • Pociąg IC 1526/7 „Kopernik” relacji Warszawa Wschodnia - Bydgoszcz Główna –  w zestawieniu dwa wagony klasy 1 oraz sześć wagonów klasy 2 w tym wagon przystosowany do przewozu osób z niepełnosprawnością poruszających się na wózkach inwalidzkich. Pociąg nie prowadzi wagonu gastronomicznego.
  • Pociąg IC 5130/1 „Rejewski” relacji Bydgoszcz Główna – Warszawa Wschodnia  w zestawieniu dwa wagony klasy 1 oraz sześć wagonów klasy 2 w tym wagon przystosowany do przewozu osób z niepełnosprawnością poruszających się na wózkach inwalidzkich. Pociąg nie prowadzi wagonu gastronomicznego.
  • Pociąg IC 1532/3 „Kujawiak” relacji Warszawa Wschodnia - Bydgoszcz Główna  w zestawieniu dwa wagony klasy 1 oraz sześć wagonów klasy 2 w tym wagon przystosowany do przewozu osób z niepełnosprawnością poruszających się na wózkach inwalidzkich. Pociąg nie prowadzi wagonu gastronomicznego.

Za utrudnienia przepraszamy.

0