Informujemy, że w dniu 04.11.2018 z  przyczyn technicznych następujące pociągi IC będą obsługiwane zastępczymi składami wagonowymi:

  • IC 1450/1 ,,Wisła” relacji Warszawa Wschodnia – Wisła Uzdrowisko - w zestawieniu dwa wagony klasy 1 oraz sześć wagonów klasy 2 w tym wagon przystosowany do przewozu osób z niepełnosprawnością na wózkach inwalidzkich. W składzie brak wagonu gastronomicznego.
  • IC 4150/1 ,,Wisła” relacji Wisła Uzdrowisko – Warszawa Wschodnia - w zestawieniu dwa wagony klasy 1 oraz sześć wagonów klasy 2 w tym wagon przystosowany do przewozu osób z niepełnosprawnością na wózkach inwalidzkich. W składzie brak wagonu gastronomicznego.
  • IC 1950/1 ,,Prus” relacji Warszawa Wschodnia – Łódź Fabryczna - w zestawieniu jeden wagon klasy 1 oraz cztery wagony klasy 2 w tym wagon przystosowany do przewozu osób z niepełnosprawnością na wózkach inwalidzkich. W składzie brak wagonu gastronomicznego.
  • IC 9101/0 ,,Wokulski” relacji Łódź Fabryczna – Warszawa Wschodnia - w zestawieniu jeden wagon klasy 1 oraz cztery wagony klasy 2 w tym wagon przystosowany do przewozu osób z niepełnosprawnością na wózkach inwalidzkich. W składzie brak wagonu gastronomicznego.
  • IC 13108/9 ,,Kinga” relacji Warszawa Wschodnia – Kraków Główny - w zestawieniu jeden wagon klasy 1 oraz trzy wagony klasy 2. W składzie pociągu brak wagonu przystosowanego do przewozu osób z niepełnosprawnością na wózkach inwalidzkich oraz wagonu gastronomicznego.

Za utrudnienia przepraszamy.

0