Informujemy, że w dniu 05.11.2018 z  przyczyn technicznych następujące pociągi IC będą obsługiwane zastępczymi składami wagonowymi:

  • IC 1514/5 ,,Warmia” relacji Warszawa Zachodnia  – Olsztyn Główny - w zestawieniu dwa wagony klasy 1 oraz sześć wagonów klasy 2 w tym wagon przystosowany do przewozu osób z niepełnosprawnością na wózkach inwalidzkich. W składzie brak wagonu gastronomicznego.
  • IC 5322/3 ,,Kolberg” relacji Olsztyn Główny  – Kraków Główny - na odcinku Olsztyn Główny-Warszawa Wschodnia kursuje zastępczym składem wagonowym :w zestawieniu dwa wagony klasy 1 oraz sześć wagonów klasy 2 w tym wagon przystosowany do przewozu osób z niepełnosprawnością na wózkach inwalidzkich. W składzie brak wagonu gastronomicznego.Pociąg 5322/3,, Kolberg" na odcinku Warszawa Wschodnia- Kraków Główny kursuje zgodnie z rozkładem jazdy.
  • IC 31104/5 ,,Reymont” relacji Kraków Główny  – Łódź Fabryczna – w zestawieniu dwa wagony klasy 1 oraz sześć wagonów klasy 2 w tym wagon przystosowany do przewozu osób z niepełnosprawnością na wózkach inwalidzkich. W składzie brak wagonu gastronomicznego.

Za utrudnienia przepraszamy.

0