Informujemy że w dniu 12-01-2020 roku z przyczyn technicznych następujące pociągi będą prowadzone zastępczymi składami wagonowymi:

 • Pociąg  IC 1620 ,,Panorama" relacji Warszawa Wschodnia- Wrocław Główny w zestawieniu dwa wagony klasy 1 oraz sześć wagonów klasy 2 w tym wagon przystosowany do przewozu osób z niepełnosprawnością poruszających się na wózkach inwalidzkich. W składzie brak wagonu gastronomicznego.
 • Pociąg IC 6126 ,,Słowacki” relacji Wrocław Główny - Białystok w zestawieniu dwa wagony klasy 1 oraz sześć wagonów klasy 2 w tym wagon przystosowany do przewozu osób z niepełnosprawnością poruszających się na wózkach inwalidzkich. W składzie brak wagonu gastronomicznego.
 • Pociąg IC 1622 ,,Asnyk” relacji Warszawa Wschodnia- Wrocław Główny w zestawieniu dwa wagony klasy 1 oraz sześć wagonów klasy 2 w tym wagon przystosowany do przewozu osób z niepełnosprawnością poruszających się na wózkach inwalidzkich. W składzie brak wagonu gastronomicznego.
 • Pociąg  IC 6120 ,,Panorama" relacji Warszawa Wschodnia - Wrocław Główny w zestawieniu dwa wagony klasy 1 oraz sześć wagonów klasy 2 w tym wagon przystosowany do przewozu osób z niepełnosprawnością poruszających się na wózkach inwalidzkich. W składzie brak wagonu gastronomicznego.
 • Pociąg IC 1526 ,, Kopernik " relacji Warszawa Wschodnia - Bydgoszcz Główna w zestawieniu jeden wagon klasy 1 oraz cztery wagony klasy 2. W składzie pociągu brak wagonu gastronomicznego oraz wagonu przystosowanego do przewozu osób z niepełnosprawnością poruszających się na wózkach inwalidzkich.
 • Pociąg IC 5130 ,, Rejewski " relacji Bydgoszcz Główna - Warszawa Wschodnia w zestawieniu jeden wagon klasy 1 oraz cztery wagony klasy 2. W składzie pociągu brak wagonu gastronomicznego oraz wagonu przystosowanego do przewozu osób z niepełnosprawnością poruszających się na wózkach inwalidzkich
 • Pociąg IC 1530 „Rejewski” relacji Warszawa Wschodnia – Bydgoszcz Główna w zestawieniu jeden wagon klasy 1 oraz cztery wagony klasy 2. W składzie pociągu brak wagonu gastronomicznego oraz wagonu przystosowanego do przewozu osób z niepełnosprawnością poruszających się na wózkach inwalidzkich
 • Pociąg IC 5126 „Kopernik” relacji Bydgoszcz Główna – Warszawa Wschodnia w zestawieniu jeden wagon klasy 1 oraz cztery wagony klasy 2. W składzie pociągu brak wagonu gastronomicznego oraz wagonu przystosowanego do przewozu osób z niepełnosprawnością poruszających się na wózkach inwalidzkich
 • Pociąg IC 1532 „Kujawiak” relacji Warszawa Wschodnia – Bydgoszcz Główna w zestawieniu jeden wagon klasy 1 oraz cztery wagony klasy 2 w tym wagon przystosowany do przewozu osób z niepełnosprawnością poruszających się na wózkach inwalidzkich. W składzie brak wagonu gastronomicznego
 • Pociąg IC 1626 „Słowacki” relacji Warszawa Wschodnia – Wrocław Główny w zestawieniu dwa wagony klasy 1 oraz sześć wagonów klasy 2 w tym wagon przystosowany do przewozu osób z niepełnosprawnością poruszających się na wózkach inwalidzkich. W składzie brak wagonu gastronomicznego
 • Pociąg IC 6122 „Asnyk” relacji Wrocław Główny – Warszawa Wschodnia w zestawieniu dwa wagony klasy 1 oraz sześć wagonów klasy 2 w tym wagon przystosowany do przewozu osób z niepełnosprawnością poruszających się na wózkach inwalidzkich. W składzie brak wagonu gastronomicznego.
 • Pociąg IC 1912 „Rubinstein” relacji Warszawa Wschodnia - Łódź Fabryczna w zestawieniu dwa wagony klasy 1 oraz sześć wagonów klasy 2 w tym wagon przystosowany do przewozu osób z niepełnosprawnością poruszających się na wózkach inwalidzkich. W składzie brak wagonu gastronomicznego.
 • Pociąg IC 9103 „Boryna” relacji Łódź Fabryczna - Warszawa Wschodnia w zestawieniu dwa wagony klasy 1 oraz sześć wagonów klasy 2 w tym wagon przystosowany do przewozu osób z niepełnosprawnością poruszających się na wózkach inwalidzkich. W składzie brak wagonu gastronomicznego.
 • Pociąg IC 16190 "Karkonosze" relacji Białystok - Szklarska Poręba Górna w zestawieniu dwa wagony klasy 1 oraz sześć wagonów klasy 2 w tym wagon przystosowany do przewozu osób z niepełnosprawnością poruszających się na wózkach inwalidzkich. W składzie brak wagonu gastronomicznego.

Za utrudnienia przepraszamy.

0