Informujemy, że w dniu 13.05.2019 roku z przyczyn technicznych następujące pociągi będą uruchomione zastępczymi składami wagonowymi:

 • Pociąg IC 7112/3 ,,Konopnicka” relacji Zielona Góra - Białystok w zestawieniu dwa wagony klasy 1 oraz sześć wagonów klasy 2 w tym wagon przystosowany dla osób z niepełnosprawnością poruszających się na wózkach. W składzie pociągu brak wagonu gastronomicznego.
 • Pociąg IC 5610/1 ,,Słowacki” relacji Ełk – Jelenia Góra w zestawieniu dwa wagony klasy 1 oraz sześć wagonów klasy 2 w tym wagon przystosowany dla osób z niepełnosprawnością poruszających się na wózkach. W składzie pociągu brak wagonu gastronomicznego
 • Pociąg IC 1620/1 „Orzeszkowa” relacji Warszawa Wschodnia – Wrocław Główny w zestawieniu jeden wagon klasy 1 oraz siedem wagonów klasy 2 w tym wagon przystosowany dla osób z niepełnosprawnością poruszających się na wózkach. W składzie pociągu brak wagonu gastronomicznego
 • Pociąg IC 6120/1 „Orzeszkowa” relacji Wrocław Główny – Warszawa Wschodnia w zestawieniu jeden wagon klasy 1 oraz siedem wagonów klasy 2 w tym wagon przystosowany dla osób z niepełnosprawnością poruszających się na wózkach. W składzie pociągu brak wagonu gastronomicznego
 • Pociąg IC 1512/3 „Kopernik” relacji Warszawa Wschodnia – Bydgoszcz Główna w zestawieniu jeden wagon klasy 1 oraz sześć wagonów klasy 2 w tym wagon przystosowany dla osób z niepełnosprawnością poruszających się na wózkach. W składzie pociągu brak wagonu gastronomicznego
 • Pociąg IC 5114/5 „Moniuszko” relacji Bydgoszcz Główna – Warszawa Wschodnia w zestawieniu jeden wagon klasy 1 oraz sześć wagonów klasy 2 w tym wagon przystosowany dla osób z niepełnosprawnością poruszających się na wózkach. W składzie pociągu brak wagonu gastronomicznego.
 • Pociąg IC 1610/1 ,,Asnyk” relacji Warszawa Wschodnia – Wrocław Główny w zestawieniu jeden wagon klasy 1 oraz sześć wagonów klasy 2 w tym wagon przystosowany dla osób z niepełnosprawnością poruszających się na wózkach. W składzie pociągu brak wagonu gastronomicznego.
 • Pociąg IC 1530/1 ,,KUJAWIAK " relacji Warszawa Wschodnia - Bydgoszcz Główna   w zestawieniu jeden wagon klasy 1 oraz sześć wagonów klasy 2 w tym wagon przystosowany dla osób z niepełnosprawnością poruszających się na wózkach. W składzie pociągu brak wagonu gastronomicznego.
 • Pociąg IC 1416/7 ,,PILECKI” relacji  Warszawa Wschodnia - Racibórz  w zestawieniu jeden wagon klasy 1 oraz cztery wagony klasy 2 w tym wagon przystosowany dla osób z niepełnosprawnością poruszających się na wózkach. W składzie pociągu brak wagonu gastronomicznego.
 • Pociąg IC 1616/7 ,,DĄBROWSKA” relacji  Białystok - Wrocław Główny w zestawieniu dwa wagony klasy 1 oraz sześć wagonów klasy 2 w tym wagon przystosowany dla osób z niepełnosprawnością poruszających się na wózkach. W składzie pociągu brak wagonu gastronomicznego.
 • Pociąg IC 6114/5 ,,MICKIEWICZ” relacji Wrocław Główny - Białystok w zestawieniu jeden wagon klasy 1 oraz sześć wagonów klasy 2 w tym wagon przystosowany dla osób z niepełnosprawnością poruszających się na wózkach. W składzie pociągu brak wagonu gastronomicznego. Od stacji Warszawa Wschodnia pociąg kursuje zgodnie z rozkładem jazdy.
 • Pociąg IC 61170/1 ,,KARKONOSZE” relacji Jelenia Góra - Białystok w zestawieniu dwa wagony klasy 1 oraz sześć wagonów klasy 2 w tym wagon przystosowany dla osób z niepełnosprawnością poruszających się na wózkach. W składzie pociągu brak wagonu gastronomicznego.
 • Pociąg IC 15110/1  „ Łuczniczka” relacji Warszawa Wschodnia - Bydgoszcz Główna w zestawieniu jeden  wagon klasy 1 oraz sześć wagonów klasy 2 w tym wagon przystosowany dla osób z niepełnosprawnością poruszających się na wózkach. W składzie pociągu brak wagonu gastronomicznego.

Za utrudnienia przepraszamy.

0