Informujemy, że w dniu 14-01-2020 roku z przyczyn technicznych następujące pociągi będą prowadzone zastępczymi składami wagonowymi:

 • Pociąg IC 4124/5 ,,Pilecki" relacji Racibórz - Warszawa Wschodnia w zestawieniu jeden wagon klasy 1 oraz sześć  wagony klasy 2. W składzie pociągu brak wagonu przystosowanego do przewozu osób z niepełnosprawnością poruszających się na wózkach inwalidzkich oraz wagonu gastronomicznego.
 • Pociąg IC 1526 ,,Kopernik" relacji Warszawa Wschodnia - Bydgoszcz Główna w zestawieniu jeden wagon klasy 1 oraz cztery wagony klasy 2. W składzie pociągu brak wagonu przystosowanego do przewozu osób z niepełnosprawnością poruszających się na wózkach inwalidzkich oraz wagonu gastronomicznego.
 • Pociąg IC 5130 ,, Rejewski " relacji Bydgoszcz Główna - Warszawa Wschodnia w zestawieniu jeden wagon klasy 1 oraz cztery wagony klasy 2. W składzie pociągu brak wagonu przystosowanego do przewozu osób z niepełnosprawnością poruszających się na wózkach inwalidzkich oraz wagonu gastronomicznego.
 • Pociąg IC 5132 „Kujawiak” relacji Bydgoszcz Główna – Warszawa Wschodnia w zestawieniu jeden wagon klasy 1 oraz cztery wagony klasy 2 w tym wagon przystosowany do przewozu osób z niepełnosprawnością poruszających się na wózkach inwalidzkich. W składzie brak wagonu gastronomicznego.
 • Pociąg IC 1530 „Rejewski” relacji Warszawa Wschodnia – Bydgoszcz Główna w zestawieniu jeden wagon klasy 1 oraz cztery wagony klasy 2 w tym wagon przystosowany do przewozu osób z niepełnosprawnością poruszających się na wózkach inwalidzkich. W składzie brak wagonu gastronomicznego.
 • Pociąg IC 5126 ,,Kopernik" relacji Bydgoszcz Główna - Warszawa Wschodnia w zestawieniu jeden wagon klasy 1 oraz cztery wagony klasy 2 w tym wagon przystosowany do przewozu osób z niepełnosprawnością poruszających się na wózkach inwalidzkich. W składzie brak wagonu gastronomicznego.
 • Pociąg IC 1622 ,,Asnyk” relacji Warszawa Wschodnia- Wrocław Główny w zestawieniu jeden wagon klasy 1 oraz pięć wagonów klasy 2. W składzie pociągu brak wagonu przystosowanego do przewozu osób z niepełnosprawnością poruszających się na wózkach inwalidzkich oraz wagonu gastronomicznego.
 • Pociąg  IC 6121 ,,Panorama" relacji Wrocław Główny - Warszawa Wschodnia w zestawieniu jeden wagon klasy 1 oraz pięć wagonów klasy 2. W składzie pociągu brak wagonu przystosowanego do przewozu osób z niepełnosprawnością poruszających się na wózkach inwalidzkich oraz wagonu gastronomicznego.
 • Pociąg  IC 1620 ,,Panorama" relacji Warszawa Wschodnia- Wrocław Główny w zestawieniu dwa wagony klasy 1 oraz sześć wagonów klasy 2. W składzie pociągu brak wagonu przystosowanego do przewozu osób z niepełnosprawnością poruszających się na wózkach inwalidzkich oraz wagonu gastronomicznego.
 • Pociąg IC 6126 ,,Słowacki” relacji Wrocław Główny - Białystok w zestawieniu dwa wagony klasy 1 oraz sześć wagonów klasy 2. W składzie pociągu brak wagonu przystosowanego do przewozu osób z niepełnosprawnością poruszających się na wózkach inwalidzkich oraz wagonu gastronomicznego.
 • Pociąg IC 1420 ,,Daszyński" relacji Białystok – Żywiec w zestawieniu dwa wagony klasy 1 oraz pięć wagonów klasy 2 w tym wagon przystosowany do przewozu osób z niepełnosprawnością poruszających się na wózkach inwalidzkich. W składzie brak wagonu gastronomicznego.
 • Pociąg IC 4120 ,,Daszyński" relacji Żywiec – Białystok w zestawieniu jeden wagon klasy 1 oraz pięć wagonów klasy 2 w tym wagon przystosowany do przewozu osób z niepełnosprawnością poruszających się na wózkach inwalidzkich. W składzie brak wagonu gastronomicznego.
 • Pociąg  IC 1628 ,,Nałkowska" relacji Białystok- Zgorzelec  w zestawieniu dwa wagony klasy 1 oraz sześć wagonów klasy 2 w tym wagon przystosowany do przewozu osób z niepełnosprawnością poruszających się na wózkach inwalidzkich. W składzie brak wagonu gastronomicznego.
 • Pociąg IC 1626 ,,Słowacki" relacji Warszawa Wschodnia -  Wrocław Główny w zestawieniu jeden wagon klasy 1 oraz trzy  wagony klasy 2. W składzie pociągu brak wagonu przystosowanego do przewozu osób z niepełnosprawnością poruszających się na wózkach inwalidzkich oraz wagonu gastronomicznego.
 • Pociąg IC 6123 ,,Asnyk" relacji Wrocław Główny - Warszawa Wschodnia w zestawieniu jeden wagon klasy 1 oraz trzy wagony klasy 2. W składzie pociągu brak wagonu przystosowanego do przewozu osób z niepełnosprawnością poruszających się na wózkach inwalidzkich oraz wagonu gastronomicznego.
 • Pociąg IC 1912 „Rubinstein" relacji Warszawa Wschodnia – Łódź Fabryczna w zestawieniu jeden wagon klasy 1 oraz pięć wagonów klasy 2. W składzie pociągu brak wagonu przystosowanego do przewozu osób z niepełnosprawnością poruszających się na wózkach inwalidzkich oraz wagonu gastronomicznego.
 • Pociąg IC 16190 "Karkonosze" relacji Bialystok - Szklarska Poręba Górna dwa wagony klasy 1 oraz sześć wagonów klasy 2.W składzie pociągu brak wagonu przystosowanego do przewozu osób z niepełnosprawnością poruszających się na wózkach inwalidzkich oraz wagonu gastronomicznego.

 Za utrudnienia przepraszamy.

0