Informujemy że w dniu 14-02-2020 roku z przyczyn technicznych następujące pociągi będą prowadzone zastępczymi składami wagonowymi:

  • Pociąg IC 1620/1 „Panorama” relacji Warszawa Wschodnia - Wrocław Główny w zestawieniu dwa wagony klasy 1 oraz pięć wagonów klasy 2. W składzie pociągu brak wagonu przystosowanego do przewozu osób z niepełnosprawnością poruszających się na wózkach inwalidzkich oraz wagonu gastronomicznego.
  • Pociąg IC 6126/7 „Słowacki” relacji Wrocław Główny – Białystok na odcinku Wrocław Główny - Warszawa Wschodnia w zestawieniu dwa wagony klasy 1 oraz pięć wagonów klasy 2. W składzie pociągu brak wagonu przystosowanego do przewozu osób z niepełnosprawnością poruszających się na wózkach inwalidzkich oraz wagonu gastronomicznego. Na stacji Warszawa Wschodnia wymiana składu wagonowego na skład zespolony ED161 "Dart" zgodnie z rozkładem jazdy.
  • Pociąg IC 1622/3 „Asnyk” relacji Warszawa Wschodnia - Wrocław Główny w zestawieniu dwa wagony klasy 1 oraz pięć wagonów klasy 2. W składzie pociągu brak wagonu przystosowanego do przewozu osób z niepełnosprawnością poruszających się na wózkach inwalidzkich oraz wagonu gastronomicznego.
  • Pociąg IC 6120/1 „Panorama” relacji Wrocław Główny – Warszawa Wschodnia w zestawieniu dwa wagony klasy 1 oraz pięć wagonów klasy 2. W składzie pociągu brak wagonu przystosowanego do przewozu osób z niepełnosprawnością poruszających się na wózkach inwalidzkich oraz wagonu gastronomicznego.
  • Pociąg IC 1912/3 "Rubinstein" relacji Warszawa Wschodnia - Łódź Fabryczna w zestawieniu dwa wagony klasy 1 oraz pięć wagonów klasy 2. W składzie pociągu brak wagonu przystosowanego do przewozu osób z niepełnosprawnością poruszających się na wózkach inwalidzkich oraz wagonu gastronomicznego. Pociąg kończy bieg na stacji Łódź Widzew, przejazd podróżnych do stacji  Łódź Fabryczna pociągiem  IC nr 1928.

Równocześnie informujemy, że wskazane na biletach miejsca mogą znajdować się w innej części wagonu, niż pierwotnie wybrane podczas ich zakupu. Drużyna konduktorska udzieli Państwu niezbędnych informacji związanych z zajmowaniem przez Państwa miejsc do siedzenia.

Za utrudnienia przepraszamy.

 

0