Informujemy że w dniu 15-02-2020 roku z przyczyn technicznych następujące pociągi będą prowadzone zastępczymi składami wagonowymi:

  • Pociąg IC nr 9115 "Leśmian" relacji Łódź Fabryczna - Warszawa Wschodnia w zestawieniu dwa wagony klasy 1 oraz pięć wagonów klasy 2. W składzie pociągu brak wagonu przystosowanego do przewozu osób z niepełnosprawnością poruszających się na wózkach inwalidzkich oraz wagonu gastronomicznego. Pociąg rozpoczyna bieg na stacji Łódź Widzew, przejazd podróżnych od stacji Łódź Fabryczna pociągiem  ŁKA nr 11611.
  • Pociąg IC nr 1624 "Orzeszkowa" relacji Białystok – Szklarska Poręba Górna na odcinku Białystok – Wrocław Główny w zestawieniu trzy wagony klasy 1 oraz cztery wagony klasy 2 w tym wagon przystosowany do przewozu osób z niepełnosprawnością poruszających się na wózkach inwalidzkich. W składzie pociągu brak wagonu gastronomicznego. Od stacji Wrocław Główny pociąg zestawiony zgodnie z rozkładem jazdy - składem zespolonym ED161
  • Pociąg IC nr 1520/1 „Warmia” relacji Warszawa Zachodnia – Olsztyn Główny w zestawieniu dwa wagony klasy 1 oraz pięć wagonów klasy 2. W składzie pociągu brak wagonu przystosowanego do przewozu osób z niepełnosprawnością poruszających się na wózkach inwalidzkich oraz wagonu gastronomicznego
  • Pociąg IC nr 5324/5 „Kolberg” relacji Olsztyn Główny – Kraków Główny w zestawieniu dwa wagony klasy 1 oraz pięć wagonów klasy 2. W składzie pociągu brak wagonu przystosowanego do przewozu osób z niepełnosprawnością poruszających się na wózkach inwalidzkich oraz wagonu gastronomicznego. Na stacji Warszawa Wschodnia nastąpi wymiana składu na zespolony.
  • W związku z odwołaniem pociągu 61190 ,,KARKONOSZE” na odcinku Wołomin—Białystok który w stacji Białystok obraca się na pociąg 1422 ,,KMICIC” w stacji Białystok zostanie uruchomiony awaryjnie pociąg IC 1422 w zestawieniu jeden wagon klasy 1 oraz trzy wagony klasy 2.Na stacji Warszawa Wschodnia nastąpi wymiana na skład wagonowy w zestawieniu dwa wagony klasy 1 oraz pięć wagonów klasy 2 w tym wagon przystosowany do przewozu osób z niepełnosprawnością poruszających się na wózkach inwalidzkich. W składzie brak wagonu gastronomicznego.

    Pociąg IC 4122 ,,KMICIC” relacji Częstochowa- Warszawa Wschodnia w zestawieniu dwa wagony klasy 1 oraz pięć wagonów klasy 2 w tym wagon przystosowany do przewozu osób z niepełnosprawnością poruszających się na wózkach inwalidzkich. W składzie brak wagonu gastronomicznego.

Równocześnie informujemy, że wskazane na biletach miejsca mogą znajdować się w innej części wagonu, niż pierwotnie wybrane podczas ich zakupu. Drużyna konduktorska udzieli Państwu niezbędnych informacji związanych z zajmowaniem przez Państwa miejsc do siedzenia.

Za utrudnienia przepraszamy.

 

0