Informujemy, że w dniu 15.03.2019 r. z przyczyn technicznych następujące pociągi IC będą obsługiwane zastępczymi składami wagonowymi:

  • Pociąg IC 6111/0 „Asnyk” relacji  Wrocław Główny – Warszawa Wschodnia w zestawieniu dwa wagony klasy 1 oraz sześć wagonów klasy 2,  w tym wagon przystosowany do przewozu osób z niepełnosprawnością poruszających się na wózkach. W składzie pociągu brak wagonu gastronomicznego.
  • Pociąg IC 1620/1 „Orzeszkowa” relacji  Warszawa Wschodnia – Wrocław Główny  w zestawieniu dwa wagony klasy 1 oraz sześć wagonów klasy 2,  w tym wagon przystosowany do przewozu osób z niepełnosprawnością poruszających się na wózkach. W składzie pociągu brak wagonu gastronomicznego.
  • Pociąg IC 6120/1 „Orzeszkowa” relacji  Wrocław Główny – Warszawa Wschodnia  w zestawieniu dwa wagony klasy 1 oraz sześć wagonów klasy 2,  w tym wagon przystosowany do przewozu osób z niepełnosprawnością poruszających się na wózkach. W składzie pociągu brak wagonu gastronomicznego.
  • Pociąg IC 1512/3 „Kopernik” relacji  Warszawa Wschodnia – Bydgoszcz Główna  w zestawieniu dwa wagony klasy 1 oraz sześć wagonów klasy 2,  w tym wagon przystosowany do przewozu osób z niepełnosprawnością poruszających się na wózkach. W składzie pociągu brak wagonu gastronomicznego.
  • Pociąg IC 5114/5 „Moniuszko” relacji  Bydgoszcz Główna – Warszawa Wschodnia  w zestawieniu dwa wagony klasy 1 oraz sześć wagonów klasy 2,  w tym wagon przystosowany do przewozu osób z niepełnosprawnością poruszających się na wózkach. W składzie pociągu brak wagonu gastronomicznego.
  • Pociąg IC 1408/9 „Damrot” relacji  Warszawa Wschodnia – Bielsko Biała Główna w zestawieniu dwa wagony klasy 1 oraz sześć wagonów klasy 2  w tym wagon przystosowany do przewozu osób z niepełnosprawnością poruszających się na wózkach. W składzie pociągu brak wagonu gastronomicznego.

Za utrudnienia przepraszamy.

0