Informujemy, że w dniu 15.05.2019 roku z przyczyn technicznych następujące pociągi będą uruchomione zastępczymi składami wagonowymi:

 • Pociąg IC 6112/3 „NAŁKOWSKA” relacji Węgliniec - Warszawa Wschodnia w zestawieniu dwa wagony klasy 1 oraz sześć wagonów klasy 2 w tym wagon przystosowany dla osób z niepełnosprawnością poruszających się na wózkach. W składzie pociągu brak wagonu gastronomicznego.
 • Pociąg IC 55180/1,,POWIŚLE" relacji  Gdynia Główna - Bydgoszcz Główna w zestawieniu dwa wagony klasy 1 oraz sześć wagonów klasy 2 w tym wagon przystosowany dla osób z niepełnosprawnością poruszających się na wózkach. W składzie pociągu brak wagonu gastronomicznego.
 • Pociąg IC 3530/1,,SUKIENNICE" relacji  Kraków Główny - Gdynia Główna w zestawieniu dwa wagony klasy 1 oraz sześć wagonów klasy 2 w tym wagon przystosowany dla osób z niepełnosprawnością poruszających się na wózkach. W składzie pociągu brak wagonu gastronomicznego.
 • Pociąg IC 4116/7 ,,PILECKI” relacji  Racibórz - Warszawa Wschodnia  w zestawieniu jeden wagon klasy 1 oraz cztery wagony klasy 2 w tym wagon przystosowany dla osób z niepełnosprawnością poruszających się na wózkach. W składzie pociągu brak wagonu gastronomicznego.
 • Pociąg IC 1416/7 „PILECKI” relacji Warszawa Wschodnia - Racibórz  w zestawieniu jeden wagon klasy 1 oraz cztery wagony klasy 2 w tym wagon przystosowany dla osób z niepełnosprawnością poruszających się na wózkach. W składzie pociągu brak wagonu gastronomicznego.
 • Pociąg IC 4108/9 „DAMROT” relacji  Bielsko-Biała Główna - Warszawa Wschodnia w zestawieniu jeden wagon klasy 1 oraz sześć wagonów klasy 2 w tym wagon przystosowany dla osób z niepełnosprawnością poruszających się na wózkach. W składzie pociągu brak wagonu gastronomicznego.
 • Pociąg IC 1712/3 ,,KONOPNICKA" relacji Warszawa Wschodnia- Zielona Góra w zestawieniu jeden wagon klasy 1 oraz sześć wagonów klasy 2 w tym wagon przystosowany dla osób z niepełnosprawnością poruszających się na wózkach. W składzie pociągu brak wagonu gastronomicznego.
 • Pociąg IC 1010/1 ,,NIEMEN" relacji Białystok - Łódź Fabryczna w zestawieniu jeden wagon klasy 1 oraz sześć wagonów klasy 2 w tym wagon przystosowany dla osób z niepełnosprawnością poruszających się na wózkach. W składzie pociągu brak wagonu gastronomicznego.
 • Pociąg IC 1004/5 ,,BACZYŃSKI" relacji Łódź Fabryczna - Białystok w zestawieniu jeden wagon klasy 1 oraz sześć wagonów klasy 2 w tym wagon przystosowany dla osób z niepełnosprawnością poruszających się na wózkach. W składzie pociągu brak wagonu gastronomicznego
 • Pociąg IC 16170/1 „Karkonosze” relacji Białystok – Jelenia Góra na odcinku Białystok – Warszawa Wschodnia w zestawieniu jeden wagon klasy 1 oraz sześć wagonów klasy 2 w tym wagon przystosowany dla osób z niepełnosprawnością poruszających się na wózkach. W składzie pociągu brak wagonu gastronomicznego. Od stacji Warszawa Wschodnia pociąg będzie zestawiony zgodnie z rozkładem jazdy
 • Pociąg IC 10102/3 „Żubr” relacji Warszawa Zachodnia – Białystok w zestawieniu dwa wagony klasy 1 oraz sześć wagonów klasy 2 w tym wagon przystosowany dla osób z niepełnosprawnością poruszających się na wózkach. W składzie pociągu brak wagonu gastronomicznego.

Za utrudnienia przepraszamy.

0