W dniu 16.01.2018r. z przyczyn technicznych następujące pociągi IC będą obsługiwane zastępczymi składami wagonowymi:

  • Pociąg IC nr 6118/9 Ślęża relacji Wrocław Główny -Warszawa Wschodnia w zestawieniu dwa wagony klasy pierwszej oraz sześć wagonów klasy drugiej. W składzie pociągu brak wagonu przystosowanego do przewozu osób z niepełnosprawnością na wózkach inwalidzkich oraz wagonu barowego.
  • Pociąg IC nr 4130/1 Pilecki relacji Racibórz –Warszawa Wschodnia w zestawieniu dwa wagony klasy pierwszej i sześć wagonów klasy drugiej w tym wagon przystosowany do przewozu osób z niepełnosprawnością na wózkach inwalidzkich. W składzie pociągu brak wagonu barowego.
  • Pociąg IC nr 1428/9 Korfanty relacji Warszawa Wschodnia –Bielsko Biała Główna w zestawieniu dwa wagony klasy pierwszej oraz sześć wagonów klasy drugiej. W składzie pociągu brak wagonu przystosowanego do przewozu osób z niepełnosprawnością na wózkach inwalidzkich oraz wagonu barowego.
  • Pociąg IC nr 4128/9 Korfanty relacji Bielsko Biała Główna –Warszawa Wschodnia w zestawieniu dwa wagony klasy pierwszej oraz sześć wagonów klasy drugiej. W składzie pociągu brak wagonu przystosowanego do przewozu osób z niepełnosprawnością na wózkach inwalidzkich oraz wagonu barowego.
  • Pociąg IC nr 1610/1 Asnyk relacji Warszawa Wschodnia –Wrocław Główny w zestawieniu dwa wagony klasy pierwszej i sześć wagonów klasy drugiej w tym wagon przystosowany do przewozu osób z niepełnosprawnością na wózkach inwalidzkich. W składzie pociągu brak wagonu barowego.
  • Pociąg IC nr 6115/4 Słowacki relacji Wrocław Główny –Warszawa Wschodnia w zestawieniu dwa wagony klasy pierwszej i sześć wagonów klasy drugiej w tym wagon przystosowany do przewozu osób z niepełnosprawnością na wózkach inwalidzkich. W składzie pociągu brak wagonu barowego.
  • Pociąg IC nr 48112 Portowiec relacji Katowice –Szczecin Główny w zestawieniu jeden wagon klasy pierwszej oraz trzy wagony klasy drugiej. W składzie pociągu brak wagonu przystosowanego do przewozu osób z niepełnosprawnością na wózkach inwalidzkich oraz wagonu barowego.
  • Pociąg IC 1430  Pilecki relacji Warszawa Wschodnia - Racibórz w zestawieniu dwa wagony klasy pierwszej oraz sześć wagonów klasy drugiej. W składzie pociągu brak wagonu przystosowanego do przewozu osób z niepełnosprawnością na wózkach inwalidzkich oraz wagonu barowego.
  • Pociąg IC 1618 Ślęża relacji Warszawa Wschodnia – Wrocław Główny w zestawieniu dwa wagony klasy pierwszej i sześć wagonów klasy drugiej w tym wagon przystosowany do przewozu osób z niepełnosprawnością na wózkach inwalidzkich. W składzie pociągu brak wagonu barowego.
  • Pociąg IC 1422 Wysocki relacji Warszawa Wschodnia – Bielsko Biała Główna w zestawieniu dwa wagony klasy pierwszej i sześć wagonów klasy drugiej w tym wagon przystosowany do przewozu osób z niepełnosprawnością na wózkach inwalidzkich. W składzie pociągu brak wagonu barowego.

Za utrudnienia przepraszamy.

0