Informujemy, że z przyczyn technicznych w dniu 16.04.2019 r. następujące pociągi IC będą obsługiwane zastępczymi składami wagonowymi:

  • Pociąg IC 1620/1” Orzeszkowa” relacji Warszawa Wschodnia – Wrocław Główny w zestawieniu dwa wagony klasy 1 oraz sześć wagonów klasy 2 w tym wagon przystosowany dla osób z niepełnosprawnością poruszających się na wózkach. W składzie pociągu brak wagonu gastronomicznego
  • Pociąg IC 6120/1 „Orzeszkowa” relacji Wrocław Główny – Warszawa Wschodnia w zestawieniu dwa wagony klasy 1 oraz sześć wagonów klasy 2 w tym wagon przystosowany dla osób z niepełnosprawnością poruszających się na wózkach. W składzie pociągu brak wagonu gastronomicznego.
  • Pociąg IC 1614/5 ,,Mickiewicz” relacji Warszawa Wschodnia – Wrocław Główny w zestawieniu dwa wagony klasy 1 oraz pięć wagonów klasy 2 . W składzie pociągu brak wagonu barowego oraz wagonu przystosowanego do przewozu osób z niepełnosprawnością poruszających się na wózkach.
  • Pociąg IC 6111/0 ,,Asnyk” relacji Wrocław Główny – Warszawa Wschodnia w zestawieniu dwa wagony klasy 1 oraz pięć wagonów klasy 2 . W składzie pociągu brak wagonu barowego oraz wagonu przystosowanego do przewozu osób z niepełnosprawnością poruszających się na wózkach.
  • Pociąg IC 1416/7 ,,Pilecki” relacji Warszawa Wschodnia – Racibórz w zestawieniu dwa wagony klasy 1 oraz pięć wagonów klasy 2 . W składzie pociągu brak wagonu barowego oraz wagonu przystosowanego do przewozu osób z niepełnosprawnością poruszających się na wózkach.
  • Pociąg IC 1408/9 ,,DAMROT” relacji Warszawa Wschodnia - Bielsko Biała Główna w zestawieniu dwa wagony klasy 1 oraz sześć wagonów klasy 2 w tym wagon przystosowany do przewozu osób z niepełnosprawnością na wózkach inwalidzkich. W składzie brak wagonu gastronomicznego.

Za utrudnienia przepraszamy.

0