Informujemy, że w dniu 16.05.2019 roku z przyczyn technicznych następujące pociągi będą uruchomione zastępczymi składami wagonowymi:

  • Pociąg IC 1412/3 „Daszyński” relacji Białystok – Żywiec w zestawieniu dwa wagony klasy 1 oraz sześć wagonów klasy 2 w tym wagon przystosowany dla osób z niepełnosprawnością poruszających się na wózkach. W składzie pociągu brak wagonu gastronomicznego
  • Pociąg IC 4110/1 „Korfanty” relacji Żywiec – Warszawa Wschodnia w zestawieniu dwa wagony klasy 1 oraz sześć wagonów klasy 2 w tym wagon przystosowany dla osób z niepełnosprawnością poruszających się na wózkach. W składzie pociągu brak wagonu gastronomicznego
  • Pociąg IC 4116/7 „Pilecki” relacji Racibórz – Warszawa Wschodnia w zestawieniu jeden wagon klasy 1 oraz cztery wagony klasy 2 w tym wagon przystosowany dla osób z niepełnosprawnością poruszających się na wózkach. W składzie pociągu brak wagonu gastronomicznego
  • Pociąg IC 7112/3 „Konopnicka” relacji Zielona Góra – Białystok  w zestawieniu jeden wagon klasy 1 oraz sześć wagonów klasy 2 w tym wagon przystosowany dla osób z niepełnosprawnością poruszających się na wózkach. W składzie pociągu brak wagonu gastronomicznego.
  • Pociąg IC 5130/1 ,,Kujawiak " relacji Bydgoszcz Główna - Warszawa Wschodnia w zestawieniu dwa wagony klasy 1 oraz pięć wagonów klasy 2 w tym wagon przystosowany dla osób z niepełnosprawnością poruszających się na wózkach. W składzie pociągu brak wagonu gastronomicznego.
  • Pociąg IC 1616 ,,Dąbrowska" relacji Białystok- Wrocław Główny w zestawieniu jeden wagon klasy 1 oraz sześć wagonów klasy 2 w tym wagon przystosowany dla osób z niepełnosprawnością poruszających się na wózkach. W składzie brak wagonu gastronomicznego.
  • Pociąg IC 1408/9 „Damrot” relacji Warszawa Wschodnia – Bielsko Biała Główna w zestawieniu dwa wagony klasy 1 oraz sześć wagonów klasy 2 w tym wagon przystosowany dla osób z niepełnosprawnością poruszających się na wózkach. W składzie pociągu brak wagonu gastronomicznego.

Za utrudnienia przepraszamy.

0