Informujemy, że w dniu 18.09.2019r. z przyczyn technicznych następujące pociągi będą obsługiwane zastępczymi składami wagonowymi:

  • Pociąg IC nr 1512/3 „Kopernik” relacji Warszawa Wschodnia – Bydgoszcz Główna w zestawieniu dwa wagony klasy 1 oraz sześć wagonów klasy 2 w tym wagon przystosowany do przewozu osób z niepełnosprawnością na wózku. W składzie pociągu brak wagonu barowego.
  • Pociąg IC nr 5114/5 „Moniuszko” relacji Bydgoszcz Główna – Warszawa Wschodnia w zestawieniu dwa wagony klasy 1 oraz sześć wagonów klasy 2 w tym wagon przystosowany do przewozu osób z niepełnosprawnością na wózku. W składzie pociągu brak wagonu barowego.
  • Pociąg IC nr 3530/1 „Sukiennice” relacji Kraków Główny – Gdynia Główna w zestawieniu dwa wagony klasy 1 oraz sześć wagonów klasy 2 w tym wagon przystosowany do przewozu osób z niepełnosprawnością na wózku. W składzie pociągu brak wagonu barowego.
  • Pociąg IC nr 55180 „Powiśle” relacji Gdynia Główna – Bydgoszcz Główna w zestawieniu dwa wagony klasy 1 oraz sześć wagonów klasy 2 w tym wagon przystosowany do przewozu osób z niepełnosprawnością na wózku. W składzie pociągu brak wagonu barowego.
  • Pociąg IC nr 1530/1 „Kujawiak” relacji Warszawa Wschodnia – Bydgoszcz Główna w zestawieniu dwa wagony klasy 1 oraz sześć wagonów klasy 2 w tym wagon przystosowany do przewozu osób z niepełnosprawnością na wózku. W składzie pociągu brak wagonu barowego.
  • Pociąg IC nr 6120/1 „Orzeszkowa” relacji Wrocław Główny - Warszawa Wschodnia w zestawieniu jeden wagon klasy 1 oraz cztery wagony klasy 2. W składzie pociągu brak wagonu barowego oraz wagonu przystosowanego do przewozu osób z niepełnosprawnością na wózku.

Za utrudnienia przepraszamy.

0