Informujemy, że w dniu 20.03.2019 r. z przyczyn technicznych następujące pociągi IC będą obsługiwane zastępczymi składami wagonowymi:

  • Pociąg IC 4116/7 „Pilecki” relacji Racibórz – Warszawa Wschodnia w zestawieniu dwa wagony klasy 1 oraz sześć wagonów klasy 2,  w tym wagon przystosowany do przewozu osób z niepełnosprawnością poruszających się na wózkach. W składzie pociągu brak wagonu gastronomicznego.
  • Pociąg IC 55179 „Powiśle” relacji  Bydgoszcz Główna – Gdynia Główna w zestawieniu jeden wagon klasy 1 oraz dwa wagonów klasy 2 w tym wagon przystosowany do przewozu osób z niepełnosprawnością poruszających się na wózkach. W składzie pociągu brak wagonu gastronomicznego.
  • Pociąg IC 3530/1 „Sukiennice” relacji Kraków Główny - Gdynia Główna w zestawieniu jeden wagony klasy 1 oraz pięć wagonów klasy 2 . W składzie pociągu brak wagonu gastronomicznego , oraz wagonu przystosowanego do przewozu osób z niepełnosprawnością poruszających się na wózkach
  • Pociąg IC 3108/9 ,, Łokietek "  relacji Kraków Główny - Warszawa Wschodnia w zestawieniu dwa wagony klasy 1 oraz sześć wagonów klasy 2,  w tym wagon przystosowany do przewozu osób z niepełnosprawnością poruszających się na wózkach. W składzie pociągu brak wagonu gastronomicznego.
  • Pociąg IC 1514/5 ,, Moniuszko " relacji  Warszawa Wschodnia - Bydgoszcz Główna w zestawieniu dwa wagony klasy 1 oraz sześć wagonów klasy 2,  w tym wagon przystosowany do przewozu osób z niepełnosprawnością poruszających się na wózkach bez platformy. W składzie pociągu brak wagonu gastronomicznego.
  • Pociąg IC 55180 „Powiśle” relacji  Gdynia Główna - Bydgoszcz Główna w zestawieniu jeden wagon klasy 1 oraz pięć wagonów klasy 2. W składzie pociągu brak wagonu gastronomicznego , oraz wagonu przystosowanego do przewozu osób z niepełnosprawnością poruszających się na wózkach.
  • Pociąg  IC 5112/3 ,, Kopernik "  relacji  Bydgoszcz Główna - Warszawa Wschodnia  w zestawieniu dwa wagony klasy 1 oraz sześć wagonów klasy 2,  w tym wagon przystosowany do przewozu osób z niepełnosprawnością poruszających się na wózkach bez platformy. W składzie pociągu brak wagonu gastronomicznego.
  • Pociąg IC 5330/1 ,, Sukiennice " relacji  Gdynia Główna - Kraków Główna w zestawieniu dwa wagony klasy 1 oraz sześć wagonów klasy 2,  w tym wagon przystosowany do przewozu osób z niepełnosprawnością poruszających się na wózkach bez platformy. W składzie pociągu brak wagonu gastronomicznego.

Za utrudnienia przepraszamy.

0