Informujemy że w dniu 24-04-2019 roku z przyczyn technicznych następujące pociągi będą uruchomione zastępczymi składami wagonowymi.

 • Pociąg IC 1512 ,,KOPERNIK” relacji Warszawa Wschodnia – Bydgoszcz Główna w zestawieniu: dwa wagony klasy 1 oraz sześć wagonów klasy 2 w tym wagon przystosowany do przewozu osób z niepełnosprawnością poruszających się na wózkach inwalidzkich. W składzie brak wagonu gastronomicznego.
 • Pociąg IC 5114 ,,MONIUSZKO” relacji Bydgoszcz Główna- Warszawa Wschodnia w zestawieniu: dwa wagony klasy 1 oraz sześć wagonów klasy 2 w tym wagon przystosowany do przewozu osób z niepełnosprawnością poruszających się na wózkach inwalidzkich. W składzie brak wagonu gastronomicznego.
 • Pociąg IC 5130 ,,KUJAWIAK” relacji Bydgoszcz Główna- Warszawa Wschodnia w zestawieniu: dwa wagony klasy 1 oraz sześć wagonów klasy 2 w tym wagon przystosowany do przewozu osób z niepełnosprawnością poruszających się na wózkach inwalidzkich. W składzie brak wagonu gastronomicznego
 • Pociąg IC 5112 ,,KOPERNIK” relacji Bydgoszcz Główna- Warszawa Wschodnia w zestawieniu: dwa wagony klasy 1 oraz sześć wagonów klasy 2 w tym wagon przystosowany do przewozu osób z niepełnosprawnością poruszających się na wózkach inwalidzkich. W składzie brak wagonu gastronomicznego.
 • Pociąg IC 1514 ,,MONIUSZKO” relacji Warszawa Wschodnia – Bydgoszcz Główna w zestawieniu: dwa wagony klasy 1 oraz sześć wagonów klasy 2 w tym wagon przystosowany do przewozu osób z niepełnosprawnością poruszających się na wózkach inwalidzkich. W składzie brak wagonu gastronomicznego.
 • Pociąg IC 1610 ,,ASNYK” relacji Warszawa Wschodnia – Wrocław Główny w zestawieniu: dwa wagony klasy 1 oraz sześć wagonów klasy 2 w tym wagon przystosowany do przewozu osób z niepełnosprawnością poruszających się na wózkach inwalidzkich. W składzie brak wagonu gastronomicznego.
 • Pociąg IC 6114 ,,MICKIEWICZ” relacji Wrocław Główny – Białystok w zestawieniu: dwa wagony klasy 1 oraz sześć wagonów klasy 2 w tym wagon przystosowany do przewozu osób z niepełnosprawnością poruszających się na wózkach inwalidzkich. W składzie brak wagonu gastronomicznego.
 • Pociąg IC 1410 ,,KORFANTY” relacji Warszawa Wschodnia – Bielsko Biała w zestawieniu: dwa wagony klasy 1 oraz sześć wagonów klasy 2 w tym wagon przystosowany do przewozu osób z niepełnosprawnością poruszających się na wózkach inwalidzkich. W składzie brak wagonu gastronomicznego.
 • Pociąg IC 4112 ,,DASZYŃSKI” relacji Bielsko Biała – Białystok w zestawieniu: dwa wagony klasy 1 oraz sześć wagonów klasy 2 w tym wagon przystosowany do przewozu osób z niepełnosprawnością poruszających się na wózkach inwalidzkich. W składzie brak wagonu gastronomicznego.
 • Pociąg IC 1002 ,,LEŚMIAN” relacji Białystok – Łódź Fabryczna w zestawieniu: dwa wagony klasy 1 oraz sześć wagonów klasy 2 w tym wagon przystosowany do przewozu osób z niepełnosprawnością poruszających się na wózkach inwalidzkich. W składzie brak wagonu gastronomicznego. UWAGA na stacji Warszawa Wschodnia zostanie wymieniony skład pociągu na zgodny z rozkładem jazdy.
 • Pociąg IC 1620 ,,ORZESZKOWA” relacji Warszawa Wschodnia – Wrocław Główny w zestawieniu: jeden wagon klasy pierwszej oraz cztery wagony klasy 2. W składzie brak wagonu przystosowanego do przewozu osób z niepełnosprawnością poruszających się na wózkach inwalidzkich oraz wagonu gastronomicznego.
 • Pociąg IC 6121 ,,ORZESZKOWA” relacji Wrocław Główny – Warszawa Wschodnia w zestawieniu: jeden wagon klasy pierwszej oraz cztery wagony klasy 2. W składzie brak wagonu przystosowanego do przewozu osób z niepełnosprawnością poruszających się na wózkach inwalidzkich oraz wagonu gastronomicznego.
 • Pociąg IC 1416/7  "PILECKI"  relacji Warszawa Wschodnia – Racibórz w zestawieniu: dwa wagony klasy 1 oraz sześć wagonów klasy 2 w tym wagon przystosowany do przewozu osób z niepełnosprawnością poruszających się na wózkach inwalidzkich. W składzie pociągu brak wagonu gastronomicznego.
 •  Pociąg IC 16170/1 „Karkonosze" rel. Białystok- Jelenia Góra dwa wagony klasy 1 oraz sześć wagonów klasy 2 w tym wagon przystosowany do przewozu osób z niepełnosprawnością poruszających się na wózkach inwalidzkich. W składzie brak wagonu gastronomicznego.UWAGA na stacji Warszawa Wschodnia zostanie wymieniony skład pociągu na zgodny z rozkładem jazdy.

 

 

        Za powstałe utrudnienia przepraszamy.

0