Informujemy, że z przyczyn technicznych w dniu 25.04.2019 r. następujące pociągi IC będą obsługiwane zastępczymi składami wagonowymi:

  • Pociąg IC 4116/7  " PILECKI " relacji Racibórz - Warszawa Wschodnia w zestawieniu: dwa wagony klasy 1 oraz sześć wagonów klasy 2 w tym wagon przystosowany do przewozu osób z niepełnosprawnością poruszających się na wózkach inwalidzkich. W składzie pociągu brak wagonu gastronomicznego.
  • Pociąg IC 1410 ,,KORFANTY” relacji Warszawa Wschodnia – Bielsko Biała w zestawieniu: dwa wagony klasy 1 oraz sześć wagonów klasy 2 w tym wagon przystosowany do przewozu osób z niepełnosprawnością poruszających się na wózkach inwalidzkich. W składzie brak wagonu gastronomicznego.
  • Pociąg IC 1412/3 „DASZYŃSKI„ relacji Białystok- Żywiec w zestawieniu: dwa wagony klasy 1 oraz sześć wagonów klasy 2 w tym wagon przystosowany do przewozu osób z niepełnosprawnością poruszających się na wózkach inwalidzkich. W składzie pociągu brak wagonu gastronomicznego.
  • Pociąg IC 4112 ,, DASZYŃSKI” relacji Bielsko Biała – Białystok w zestawieniu: dwa wagony klasy 1 oraz sześć wagonów klasy 2 w tym wagon przystosowany do przewozu osób z niepełnosprawnością poruszających się na wózkach inwalidzkich. W składzie brak wagonu gastronomicznego.
  • Pociąg IC 4110/1 „KORFANTY” relacji Żywiec-Warszawa Wschodnia w zestawieniu: dwa wagony klasy 1 oraz sześć wagonów klasy 2 w tym wagon przystosowany do przewozu osób z niepełnosprawnością poruszających się na wózkach inwalidzkich. W składzie pociągu brak wagonu gastronomicznego.
  • Pociąg IC 1512 ,, KOPERNIK” relacji Warszawa Wschodnia – Bydgoszcz Główna w zestawieniu: dwa wagony klasy 1 oraz sześć wagonów klasy 2 w tym wagon przystosowany do przewozu osób z niepełnosprawnością poruszających się na wózkach inwalidzkich. W składzie brak wagonu gastronomicznego.
  • Pociąg IC 5114 ,, MONIUSZKO” relacji Bydgoszcz Główna- Warszawa Wschodnia w zestawieniu: dwa wagony klasy 1 oraz sześć wagonów klasy 2 w tym wagon przystosowany do przewozu osób z niepełnosprawnością poruszających się na wózkach inwalidzkich. W składzie brak wagonu gastronomicznego.
  • Pociąg IC 1417 ,,PILECKI” relacji Warszawa Wschodnia - Racibórz w zestawieniu: dwa wagony klasy 1 oraz sześć wagonów klasy 2 w tym wagon przystosowany do przewozu osób z niepełnosprawnością poruszających się na wózkach inwalidzkich. W składzie brak wagonu gastronomicznego.
  • Pociąg IC 1515 ,,MONIUSZKO” relacji Warszawa Wschodnia - Bydgoszcz Główna w zestawieniu: dwa wagony klasy 1 oraz sześć wagonów klasy 2 w tym wagon przystosowany do przewozu osób z niepełnosprawnością poruszających się na wózkach inwalidzkich. W składzie brak wagonu gastronomicznego.
  • Pociąg IC 5112 ,,KOPERNIK” relacji Bydgoszcz Główna- Warszawa Wschodnia w zestawieniu: dwa wagony klasy 1 oraz sześć wagonów klasy 2 w tym wagon przystosowany do przewozu osób z niepełnosprawnością poruszających się na wózkach inwalidzkich. W składzie brak wagonu gastronomicznego.

Za utrudnienia przepraszamy.

0