Informujemy że w dniu 26-03-2020 roku z przyczyn technicznych następujące pociągi będą prowadzone zastępczymi składami wagonowymi:

  • Pociąg IC 5132/3 "KUJAWIAK" relacji Bydgoszcz Główna - Warszawa Wschodnia w zestawieniu jeden wagon klasy 1 oraz cztery wagony klasy 2. W składzie pociągu brak wagonu przystosowanego do przewozu osób z niepełnosprawnością poruszających się na wózkach inwalidzkich oraz wagonu gastronomicznego.
  • Pociąg IC 4522/3 "SKARBEK" relacji Bielsko Biała Główna - Warszawa Wschodnia w zestawieniu jeden wagon klasy 1 oraz trzy wagony klasy 2. W składzie pociągu brak wagonu przystosowanego do przewozu osób z niepełnosprawnością poruszających się na wózkach inwalidzkich oraz wagonu gastronomicznego.
  • Pociąg IC 5422 ,,SKARBEK" relacji Warszawa Wschodnia- Bielsko Biała w zestawieniu jeden wagon klasy 1 oraz trzy wagony klasy 2 w tym wagon przystosowany do przewozu osób z niepełnosprawnością poruszających się na wózkach inwalidzkich. Pociąg nie prowadzi wagonu gastronomicznego.
  • Pociąg IC 6123 ,,ASNYK" relacji Wrocław Główny- Warszawa Wschodnia w zestawieniu jeden wagon klasy 1 oraz trzy wagony klasy 2 w tym wagon przystosowany do przewozu osób z niepełnosprawnością poruszających się na wózkach inwalidzkich. Pociąg nie prowadzi wagonu gastronomicznego.

Równocześnie informujemy, że wskazane na biletach miejsca mogą znajdować się w innej części wagonu, niż pierwotnie wybrane podczas ich zakupu. Drużyna konduktorska udzieli Państwu niezbędnych informacji związanych z zajmowaniem przez Państwa miejsc do siedzenia.

Za powstałe utrudnienia przepraszamy.

0