Informujemy, że w dniu 28-01-2020 roku z przyczyn technicznych następujące pociągi będą prowadzone zastępczymi składami wagonowymi:

 • Pociąg IC 4124/5,, Pilecki" relacji Racibórz - Warszawa Wschodnia w zestawieniu jeden wagony klasy 1 oraz cztery wagony klasy 2. W składzie pociągu brak wagonu przystosowanego do przewozu osób z niepełnosprawnością poruszających się na wózkach inwalidzkich oraz wagonu gastronomicznego.
 • Pociąg IC 1424/5,, Pilecki" relacji  Warszawa Wschodnia - Racibórz w zestawieniu dwa wagony klasy 1 oraz sześć wagonów klasy 2. W składzie pociągu brak wagonu przystosowanego do przewozu osób z niepełnosprawnością poruszających się na wózkach inwalidzkich oraz wagonu gastronomicznego.
 • Pociąg IC 1622/3 „Asnyk” relacji Warszawa Wschodnia - Wrocław Główny w zestawieniu jeden wagon klasy 1 oraz cztery wagony klasy 2 . W składzie pociągu brak wagonu przystosowanego do przewozu osób z niepełnosprawnością poruszających się na wózkach inwalidzkich oraz wagonu gastronomicznego.
 • Pociąg IC 6120/1„Panorama ” relacji Wrocław Główny – Warszawa Wschodnia w zestawieniu jeden wagon klasy 1 oraz cztery wagony klasy 2 . W składzie pociągu brak wagonu przystosowanego do przewozu osób z niepełnosprawnością poruszających się na wózkach inwalidzkich oraz wagonu gastronomicznego.
 • Pociąg IC 6200/1,,Dąbrowska” relacji Wrocław Główny – Lublin Główny na odcinku Warszawa Wschodnia- Lublin Główny w zestawieniu jeden wagon klasy 1 oraz cztery wagony klasy 2 . W składzie pociągu brak wagonu przystosowanego do przewozu osób z niepełnosprawnością poruszających się na wózkach inwalidzkich oraz wagonu gastronomicznego.
 • Pociąg IC 2600/1,,Dąbrowska” relacji  Lublin Główny – Wrocław Główny  w zestawieniu jeden wagon klasy 1 oraz cztery wagony klasy 2 . W składzie pociągu brak wagonu przystosowanego do przewozu osób z niepełnosprawnością poruszających się na wózkach inwalidzkich oraz wagonu gastronomicznego.
 • Pociąg IC 1626/7 „Słowacki” relacji  Warszawa Wschodnia – Wrocław Główny  w zestawieniu jeden wagon klasy 1 oraz cztery wagony klasy 2. W składzie pociągu brak wagonu przystosowanego do przewozu osób z niepełnosprawnością poruszających się na wózkach inwalidzkich oraz wagonu gastronomicznego.
 • Pociąg IC 6122/3 „Asnyk” relacji Wrocław Główny – Warszawa Wschodnia w zestawieniu jeden wagon klasy 1 oraz cztery wagony klasy 2 . W składzie pociągu brak wagonu przystosowanego do przewozu osób z niepełnosprawnością poruszających się na wózkach inwalidzkich oraz wagonu gastronomicznego.
 •  Pociąg IC 1526 ,,Kopernik” relacji Wrocław Główny – Warszawa Wschodnia w zestawieniu jeden wagon klasy 1 oraz cztery wagony klasy 2 . W składzie pociągu brak wagonu przystosowanego do przewozu osób z niepełnosprawnością poruszających się na wózkach inwalidzkich oraz wagonu gastronomicznego.
 •  Pociąg IC 5130 ,,Rejewski” relacji Wrocław Główny – Warszawa Wschodnia w zestawieniu jeden wagon klasy 1 oraz cztery wagony klasy 2 . W składzie pociągu brak wagonu przystosowanego do przewozu osób z niepełnosprawnością poruszających się na wózkach inwalidzkich oraz wagonu gastronomicznego.
 • Pociąg IC 5132/3,, Kujawiak" relacji Bydgoszcz Główna - Warszawa Wschodnia w zestawieniu jeden wagon klasy 1 oraz pięć wagonów klasy 2. W składzie pociągu brak wagonu przystosowanego do przewozu osób z niepełnosprawnością poruszających się na wózkach inwalidzkich oraz wagonu gastronomicznego.
 • Pociąg IC 1530/1 „Rejewski” relacji Warszawa Wschodnia – Bydgoszcz Główna w zestawieniu dwa wagony klasy 1 oraz sześć wagonów klasy 2. W składzie pociągu brak wagonu przystosowanego do przewozu osób z niepełnosprawnością poruszających się na wózkach inwalidzkich oraz wagonu gastronomicznego.
 • Pociąg IC 5126/7 „Kopernik” relacji Bydgoszcz Główna – Warszawa Wschodnia w zestawieniu dwa wagony klasy 1 oraz sześć wagonów klasy 2. W składzie pociągu brak wagonu przystosowanego do przewozu osób z niepełnosprawnością poruszających się na wózkach inwalidzkich oraz wagonu gastronomicznego.

 

Za utrudnienia przepraszamy.

0