Informujemy że w dniu 29-06-2020 roku z przyczyn technicznych następujące pociągi IC będą prowadzone zastępczymi składami wagonowymi.

 

  • Pociąg IC 1520 ,,WARMIA” relacji Warszawa Zachodnia – Olsztyn Główny w zestawieniu dwa wagony klasy 1 oraz sześć wagonów klasy 2 w tym wagon przystosowany do przewozu osób z niepełnosprawnością poruszających się na wózkach inwalidzkich.
  • Pociąg IC 5324 ,,KOLBERG” relacji Olsztyn Główny - Kraków Główny na odcinku Olsztyn Główny - Warszawa Wschodnia w zestawieniu dwa wagony klasy 1 oraz sześć wagonów klasy 2 w tym wagon przystosowany do przewozu osób z niepełnosprawnością poruszających się na wózkach inwalidzkich. Od stacji Warszawa Wschodnia wymiana na skład zespolony ED160 - zgodnie z rozkładem jazdy.
  • Pociąg IC 3522 ,,SIENKIEWICZ” relacji Kraków Główny – Olsztyn Główny w zestawieniu dwa wagony klasy 1 oraz sześć wagonów klasy 2. Pociąg nie prowadzi wagonu dla osób z niepełnosprawnością poruszających się na wózkach inwalidzkich.
  • Pociąg IC 5122 ,,MAZURY” relacji Olsztyn Główny – Łódź Fabryczna w zestawieniu dwa wagony klasy 1 oraz sześć wagonów klasy 2. Pociąg nie prowadzi wagonu dla osób z niepełnosprawnością poruszających się na wózkach inwalidzkich.
  • Pociąg IC 1530/1 REJEWSKI relacji Warszawa Wschodnia –Bydgoszcz Główna  w zestawieniu dwa wagony klasy 1 oraz sześć wagonów klasy 2 w tym wagon przystosowany do przewozu osób z niepełnosprawnością poruszających się na wózkach inwalidzkich. Pociąg nie prowadzi wagonu gastronomicznego.
  • Pociąg IC 5126/7 KOPERNIK relacji Bydgoszcz Główna  -Warszawa Wschodnia w zestawieniu dwa wagony klasy 1 oraz sześć wagonów klasy 2 w tym wagon przystosowany do przewozu osób z niepełnosprawnością poruszających się na wózkach inwalidzkich. Pociąg nie prowadzi wagonu gastronomicznego.

 

Za powstałe utrudnienia przepraszamy.

0