Informujemy, że z przyczyn technicznych w dniu 09.01.2019r.,następujące pociągi IC będą obsługiwane zastępczymi składami wagonowymi:
  • Pociąg IC 4116/7 ,,PILECKI,, relacji Racibórz - Warszawa Wschodnia w zestawieniu dwa wagony klasy pierwszej i sześć wagonów klasy drugiej w tym wagon przystosowany do przewozu osób z niepełnosprawnością na wózkach. W składzie pociągu brak wagonu gastronomicznego.
  • Pociąg IC 7302/3 ,,WAWEL,, relacji Poznań Główny - Kraków Główny w zestawieniu dwa wagony klasy pierwszej i sześć wagonów klasy drugiej w tym wagon przystosowany do przewozu osób z niepełnosprawnością na wózkach. W składzie pociągu brak wagonu gastronomicznego.
  • Pociąg IC 3524/5 ,,ORŁOWICZ,, relacji Kraków Główny - Olsztyn Główny w zestawieniu dwa wagony klasy pierwszej i sześć wagonów klasy drugiej w tym wagon przystosowany do przewozu osób z niepełnosprawnością na wózkach. Pociąg zostanie skierowany przez stacje Warkę , Piaseczno. W składzie pociągu brak wagonu gastronomicznego.
  • Pociąg IC 1416/7 ,,PILECKI,, relacji Warszawa Wschodnia - Racibórz w zestawieniu dwa wagony klasy pierwszej i sześć wagonów klasy drugiej w tym wagon przystosowany do przewozu osób z niepełnosprawnością na wózkach. W składzie pociągu brak wagonu gastronomicznego.

Za utrudnienia przepraszamy.

0