Informujemy, że z przyczyn technicznych w dniu 10.01.2019r., następujące pociągi IC będą obsługiwane zastępczymi składami wagonowymi:

  • Pociąg IC 4116/7 ,,PILECKI,, relacji Racibórz - Warszawa Wschodnia w zestawieniu dwa wagony klasy pierwszej i sześć wagonów klasy drugiej w tym wagon przystosowany do przewozu osób z niepełnosprawnością na wózkach. W składzie pociągu brak wagonu gastronomicznego.
  • Pociąg IC 5324/5 ,,ORŁOWICZ” relacji Olsztyn Główny – Kraków Główny w zestawieniu: dwa wagony klasy 1 oraz sześć wagonów klasy 2 w tym wagon przystosowany do przewozu osób z niepełnosprawnością na wózkach inwalidzkich. W składzie brak wagonu gastronomicznego.
  • Pociąg IC 3702/3 ,,WAWEL” relacji Kraków Główny – Poznań Główny w zestawieniu: dwa wagony klasy 1 oraz sześć wagonów klasy 2 w tym wagon przystosowany do przewozu osób z niepełnosprawnością na wózkach inwalidzkich. W składzie brak wagonu gastronomicznego.
  • Pociąg IC 7800/1 ,,MERKURY,, relacji Poznań Główny – Szczecin Główny w zestawieniu trzy wagony klasy drugiej. W składzie pociągu brak wagonu przystosowanego do przewozu osób z niepełnosprawnością na wózkach inwalidzkich oraz wagonu gastronomicznego.
  • Pociąg IC 8320/1 ,,BARBAKAN,, relacji Szczecin Główny – Kraków Główny w zestawieniu trzy wagony klasy drugiej. W składzie pociągu brak wagonu przystosowanego do przewozu osób z niepełnosprawnością na wózkach inwalidzkich oraz wagonu gastronomicznego.
  • Pociąg IC 1416/7 ,,PILECKI,, relacji Warszawa Wschodnia - Racibórz w zestawieniu dwa wagony klasy pierwszej i sześć wagonów klasy drugiej w tym wagon przystosowany do przewozu osób z niepełnosprawnością na wózkach. W składzie pociągu brak wagonu gastronomicznego.

Za powstałe utrudnienia przepraszamy.

0