Informujemy, że z przyczyn technicznych w dniu 11.01.2019 r., następujące pociągi IC będą obsługiwane zastępczymi składami wagonowymi:

  • Pociąg IC 4116/7 ,,PILECKI,, relacji Racibórz - Warszawa Wschodnia w zestawieniu dwa wagony klasy pierwszej i sześć wagonów klasy drugiej w tym wagon przystosowany do przewozu osób z niepełnosprawnością na wózkach. W składzie pociągu brak wagonu gastronomicznego.
  • Pociąg IC 3524/5 ,,ORŁOWICZ” relacji Kraków Główny - Olsztyn Główny w zestawieniu: dwa wagony klasy 1 oraz sześć wagonów klasy 2 w tym wagon przystosowany do przewozu osób z niepełnosprawnością na wózkach inwalidzkich. W składzie brak wagonu gastronomicznego.
  • Pociąg IC 7302/3 ,,WAWEL” relacji Poznań Główny - Kraków Główny w zestawieniu: dwa wagony klasy 1 oraz sześć wagonów klasy 2 w tym wagon przystosowany do przewozu osób z niepełnosprawnością na wózkach inwalidzkich. W składzie brak wagonu gastronomicznego.
  • Pociąg IC 1620/1 ,,ORZESZKOWA,, relacji Warszawa Wschodnia – Wrocław Główny w zestawieniu dwa wagony klasy pierwszej i sześć wagonów klasy drugiej w tym wagon przystosowany do przewozu osób z niepełnosprawnością na wózkach. W składzie pociągu brak wagonu gastronomicznego.
  • Pociąg IC 6120/1 ,,ORZESZKOWA,, relacji Wrocław Główny - Warszawa Wschodnia w zestawieniu dwa wagony klasy pierwszej i sześć wagonów klasy drugiej w tym wagon przystosowany do przewozu osób z niepełnosprawnością na wózkach. W składzie pociągu brak wagonu gastronomicznego.


Za powstałe utrudnienia przepraszamy.

0