Zastępcze składy wagonowe w wybranych pociągach IC w dniu 14-05-2018 roku.

 

Informujemy że w dniu 14-05-2018 roku z przyczyn technicznych następujące pociągi IC będą prowadzone zastępczymi składami wagonowymi.

  • Pociąg  1512 ,,KOPERNIK” relacji Warszawa Zachodnia – Bydgoszcz Główna w zestawieniu: dwa wagony klasy 1 oraz 6 wagonów klasy 2 w tym wagon przystosowany do przewozu osób z niepełnosprawnością na wózkach inwalidzkich. W składzie brak wagonu gastronomicznego. UWAGA pociąg zostanie uruchomiony ze stacji Warszawa Wschodnia Podróżni ze stacji Warszawa Zachodnia i Warszawa Centralna proszeni są o podjazd do stacji Warszawa Wschodnia pociągami KM 93860 oraz 91150.
  • Pociąg 5120 ,,REJEWSKI” relacji Bydgoszcz Główna- Warszawa Zachodnia w zestawieniu: dwa wagony klasy 1 oraz 6 wagonów klasy 2 w tym wagon przystosowany do przewozu osób z niepełnosprawnością na wózkach inwalidzkich. W składzie brak wagonu gastronomicznego.
  • Pociąg 6118 ,, ŚLĘŻA” relacji Wrocław Główny – Warszawa Wschodnia w zestawieniu: dwa wagony klasy 1 oraz siedem wagonów klasy 2 w tym wagon przystosowany do przewozu osób z niepełnosprawnością na wózkach inwalidzkich. W składzie brak wagonu Gastronomicznego.

 

Za powstałe utrudnienia przepraszamy.

 

0