Informujemy, że w dniu 15-01-2020 roku z przyczyn technicznych następujące pociągi będą prowadzone zastępczymi składami wagonowymi:

 • Pociąg IC 1526 ,,Kopernik" relacji Warszawa Wschodnia - Bydgoszcz Główna w zestawieniu jeden wagon klasy 1 oraz cztery wagony klasy 2. W składzie pociągu brak wagonu przystosowanego do przewozu osób z niepełnosprawnością poruszających się na wózkach inwalidzkich oraz wagonu gastronomicznego.
 • Pociąg IC 5130 ,, Rejewski " relacji Bydgoszcz Główna - Warszawa Wschodnia w zestawieniu jeden wagon klasy 1 oraz cztery wagony klasy 2. W składzie pociągu brak wagonu przystosowanego do przewozu osób z niepełnosprawnością poruszających się na wózkach inwalidzkich oraz wagonu gastronomicznego.
 • Pociąg IC 5132 „Kujawiak” relacji Bydgoszcz Główna – Warszawa Wschodnia w zestawieniu jeden wagon klasy 1 oraz sześć wagony klasy 2 w tym wagon przystosowany do przewozu osób z niepełnosprawnością poruszających się na wózkach inwalidzkich. W składzie pociągu brak wagonu gastronomicznego.
 • Pociąg IC 1530 „Rejewski” relacji Warszawa Wschodnia - Bydgoszcz Główna w zestawieniu jeden wagon klasy 1 oraz sześć wagony klasy 2 w tym wagon przystosowany do przewozu osób z niepełnosprawnością poruszających się na wózkach inwalidzkich. W składzie pociągu brak wagonu gastronomicznego.
 • Pociąg IC 5126 ,,Kopernik" relacji Bydgoszcz Główna - Warszawa Wschodnia w zestawieniu jeden wagon klasy 1 oraz sześć wagony klasy 2 w tym wagon przystosowany do przewozu osób z niepełnosprawnością poruszających się na wózkach inwalidzkich. W składzie pociągu brak wagonu gastronomicznego.
 • Pociąg IC 9115,, Leśmian" relacji Łódź Fabryczna - Warszawa Wschodnia w zestawieniu jeden wagon klasy 1 oraz pięć wagonów klasy 2. W składzie pociągu brak wagonu przystosowanego do przewozu osób z niepełnosprawnością poruszających się na wózkach inwalidzkich oraz wagonu gastronomicznego.
 • Pociąg IC 1420 ,,Daszyński" relacji Białystok – Żywiec na odcinku Białystok - Warszawa Wschodnia w zestawieniu dwa wagony klasy 1 oraz pięć wagonów klasy 2 w tym wagon przystosowany do przewozu osób z niepełnosprawnością poruszających się na wózkach inwalidzkich. W składzie pociągu brak wagonu gastronomicznego. Od stacji Warszawa Wschodnia pociąg będzie zestawiony zgodnie z rozkładem jazdy
 • Pociąg IC 6124,, Orzeszkowa" relacji Szklarska Poręba Górna - Białystok w zestawieniu dwa wagony klasy 1 oraz sześć  wagonów klasy 2. W składzie pociągu brak wagonu przystosowanego do przewozu osób z niepełnosprawnością poruszających się na wózkach inwalidzkich oraz wagonu gastronomicznego.
 • Pociąg  IC 6128 ,,Nałkowska" relacji Zgorzelec – Warszawa Wschodnia został odwołany na odcinku Zgorzelec - Wrocław Główny. Na ww. odcinku uzgodniono honorowanie biletów w pociągu Kolei Dolnośląskich nr 69508  - planowy odjazd ze stacji Zgorzelec o godzinie 4:55. Od stacji Wrocław Główny zostanie uruchomiony skład zastępczy w zestawieniu dwa wagony klasy 1 oraz sześć wagonów klasy 2 w tym wagon przystosowany do przewozu osób z niepełnosprawnością poruszających się na wózkach inwalidzkich. W składzie pociągu brak wagonu gastronomicznego.
 • Pociąg IC 1424/5 ,,Pilecki" relacji Warszawa Wschodnia - Racibórz w zestawieniu dwa wagony klasy 1 oraz sześć  wagony klasy 2 w tym wagon przystosowany do przewozu osób z niepełnosprawnością poruszających się na wózkach inwalidzkich. W składzie pociągu brak wagonu gastronomicznego.
 • Pociąg IC 1626/7 „Słowacki” relacji Warszawa Wschodnia – Wrocław Główny w zestawieniu jeden wagon klasy 1 oraz sześć wagony klasy 2 w tym wagon przystosowany do przewozu osób z niepełnosprawnością poruszających się na wózkach inwalidzkich. W składzie pociągu brak wagonu gastronomicznego.

 Za utrudnienia przepraszamy.

0