Informujemy, że z przyczyn technicznych w dniu 13.01.2019 r., następujące pociągi IC będą obsługiwane zastępczymi składami wagonowymi:

 • IC 5420/1 „HUTNIK” relacji Gdynia Główna – Katowice  w zestawieniu jeden wagon klasy pierwszej i cztery wagony klasy drugiej. W składzie pociągu brak wagonu przystosowanego do przewozu osób z niepełnosprawnością na wózkach oraz wagonu gastronomicznego. Od stacji Łódź Widzew pociąg obsługiwany będzie składem zgodnym z rozkładem jazdy.
 • IC 1521/0 ,,MAZURY” relacji Łódź Fabryczna – Olsztyn Główny będzie zestawiony z jednej jednostki ED-160
 • IC 15104/5 „Wieniawski” relacji Warszawa Wschodnia – Bydgoszcz Główna  w zestawieniu dwa wagony klasy pierwszej oraz sześć wagonów klasy drugiej w tym wagon przystosowany do przewozu osób z niepełnosprawnością na wózkach inwalidzkich. W składzie pociągu brak wagonu gastronomicznego.
 • IC 51104/5 „Wieniawski” relacji Bydgoszcz Główna - Warszawa Wschodnia w zestawieniu dwa wagony klasy pierwszej oraz sześć wagonów klasy drugiej w tym wagon przystosowany do przewozu osób z niepełnosprawnością na wózkach inwalidzkich. W składzie pociągu brak wagonu gastronomicznego.
 • IC 1514/5 „Moniuszko” relacji Warszawa Wschodnia - Bydgoszcz Główna w zestawieniu dwa wagony klasy pierwszej oraz sześć wagonów klasy drugiej w tym wagon przystosowany do przewozu osób z niepełnosprawnością na wózkach inwalidzkich. W składzie pociągu brak wagonu gastronomicznego.
 •  IC 5112/3 „Kopernik” relacji Bydgoszcz Główna - Warszawa Wschodnia w zestawieniu dwa wagony klasy pierwszej oraz sześć wagonów klasy drugiej w tym wagon przystosowany do przewozu osób z niepełnosprawnością na wózkach inwalidzkich. W składzie pociągu brak wagonu gastronomicznego.

  IC 1308/9 "Łokietek" relacji Warszawa Wschodnia  - Kraków Główny w zestawieniu dwa wagony klasy pierwszej oraz sześć wagonów klasy drugiej w tym wagon przystosowany do przewozu osób z niepełnosprawnością na wózkach inwalidzkich.W składzie pociągu brak wagonu gastronomicznego.

   

   

  Za utrudnienia przepraszany.

0