Codziennie na tory wyjeżdża ponad 4000 pociągów pasażerskich,
z czego 300 to nasze pociągi. Dlatego planując podróż, nie wybieraj pierwszego lepszego pociągu, tylko pociąg PKP Intercity.
Codziennie na tory wyjeżdża ponad 4000 pociągów pasażerskich, z czego 300 to nasze pociągi. Dlatego planując podróż, nie wybieraj pierwszego lepszego pociągu, tylko pociąg PKP Intercity.

Jesteśmy jednym z największych przewoźników kolejowych. Łączymy centra dużych miast i mniejsze miejscowości oraz popularne ośrodki turystyczne. Umożliwiamy wygodne podróże po Europie.

WYBIERZ NAJLEPSZĄ OPCJĘ CENOWĄ

Jest wiele możliwości, by oszczędzić na podróży, od ulg przez promocje i ofertę przedsprzedaży, aż po cały wachlarz ofert specjalnych.

Uczysz się lub studiujesz? Jesteś emerytem? Wykorzystaj przysługującą Ci ulgę. Pamiętaj jednak, by zabrać ze sobą odpowiedni dokument uprawniający do zniżki!

Jeśli planujesz podróż z wyprzedzeniem, skorzystaj z przedsprzedaży i kup bilet nawet 30% taniej. Koniecznie sprawdź nasze pozostałe oferty na podróże krajowe i zagraniczne – i wybierz taką, która najbardziej Ci pasuje.

ZOBACZ NASZE POCIĄGI

Z południa na północ Polski, między dużymi miastami możemy zaoferować podróżnym rekordowo krótkie czasy przejazdów. Ze stolicy nad morze, do Wrocławia, Krakowa lub Katowic pociągiem można dostać się szybciej niż autobusem czy własnym samochodem.

Nasze pociągi przyspieszają - jesteśmy pierwszym krajem spośród nowych członków UE, w którym prędkość została podniesiona nawet do 200 km/h.

Sprawdź nasze kategorie pociągów - to również możliwość wyboru między opcją ekonomiczną i premium.

SPRAWDŹ GDZIE MOŻESZ KUPIĆ BILET

Bilety na przejazd pociągami PKP Intercity kupisz w kasach biletowych i biletomatach na terenie całego kraju. A bez wychodzenia z domu i bez kolejek kupisz też bilet przez Internet na naszej stronie, lub przez komórkę za pomocą aplikacji SkyCash.

Nie zdążyłeś kupić biletu przed podróżą? Kup go u konduktora zaraz po wejściu do pociągu. Jedynie w pociągach EIP nie prowadzimy sprzedaży biletów u konduktora. To konieczność, by zapewnić pasażerom pociągów klasy premium, bezpieczeństwo przejazdu.

We wszystkich naszych Centrach Obsługi Klienta oraz w zdecydowanej większości kas własnych PKP Intercity należność za bilet możesz zapłacić zarówno gotówką, jak i kartą. Kartą możesz zapłacić za bilet również u konduktora.

 

0