Zastanawiasz się, w jaki sposób dotrzeć z Warszawy do Białegostoku? Nie lubisz długich i wyczerpujących podróży za kierownicą samochodu? Ważna jest dla Ciebie cena, szczególnie kiedy podróżujesz sam?

Wybierz jedno z wielu połączeń Warszawa - Białystok z PKP Intercity i wykorzystaj podróż w pełni! Naszym pasażerom proponujemy wiele promocji i ulg, dzięki czemu mogą znacznie zaoszczędzić na cenie przejazdu. Za niską cenę oferujemy najwyższy komfort – z nami odpoczniesz i przygotujesz się do dalszych obowiązków.

Sprawdź naszą ofertę już dziś i postaw na przejazd Warszawa – Białystok z PKP Intercity!

Czas przejazdu pociągami PKP Intercity:
Intercity - 2 h 11 min
Twoje Linie Kolejowe - 2 h 16 min

Pociąg lepszy niż auto i samolot

Zastanawiasz się, jak szybko i wygodnie pokonasz 198 km dzielących Warszawę i Białystok? Rozważasz podróż samochodem?

Przemyśl to raz jeszcze! Aby pokonać tę trasę, musiałbyś poświęcić na nią co najmniej dwie godziny i siedem minut, przy czym należy wziąć pod uwagę czynniki, wpływające na czas podróży, takie jak nieprzewidziane sytuacje na drodze, w tym korki, i różne warunki pogodowe.

Wybierz przejazd Warszawa – Białystok pociągiem PKP Intercity i bądź na miejscu już w ciągu dwóch godzin i jedenastu minut! Z nami zaoszczędzisz czas, pieniądze i nerwy. Gwarantujemy bezpośredni dojazd i konkurencyjne ceny dzięki ofercie Taniomiastowy.

Przed podróżą pamiętaj o wcześniejszym zakupie biletu i zapoznaniu się z regulaminem nt. przewozu bagażu.

Korzyści z podróży pociągiem

Przejazd połączeniem Warszawa – Białystok z pociągami PKP Intercity ma same zalety. Korzyści, jakie oferujemy nasze pasażerom, to:

  • krótki czas przejazdu - nasze nowoczesne pociągi dowiozą Cię na miejsce szybko i bezpiecznie. Z PKP Intercity nie musisz się dłużej bać o korki na drodze;
  • najwyższy komfort przejazdu - zapewniamy wygodne miejsca siedzące, dzięki czemu odpoczniesz, zrelaksujesz się lub obejrzysz ulubiony film na smartfonie, telefonie czy tablecie, a w wagonie restauracyjnym zjesz smaczny i ciepły posiłek;
  • atrakcyjne ceny - PKP Intercity nie tylko oferuje tańszy przejazd dzięki ulgom ustawowym, lecz także korzystnym promocjom, takim jak Taniomiastowy;
  • duża częstotliwość połączeń - PKP Intercity oferuje dużą liczbę połączeń między Warszawą i Białymstokiem.
0