Chciałbyś wybrać się z Warszawy do Chełma, ale nie wiesz, który środek transportu będzie dla Ciebie najwygodniejszy? Obawiasz się wysokich kosztów podróży? Wielogodzinna jazda samochodem bywa dla Ciebie męcząca?

Wybierz przejazd Warszawa – Chełm pociągiem PKP Intercity i ciesz się komfortem jazdy! Dzięki bogatej ofercie Biletu Taniomiastowego pokonasz drogę komfortowo i niedrogo.

Zdecyduj się na jedno z wielu połączeń PKP Intercity i ruszaj w trasę już dziś!

Czas przejazdu pociągami PKP Intercity:
Twoje Linie Kolejowe - 4 h 28 min

Pociąg lepszy niż samochód

Zastanawiasz się, jak pokonać 252 km łączące Warszawę i Chełm? Bierzesz pod uwagę samochód?

Jazda samochodem to długa, co najmniej trzyipółgodzinna trasa, wymagająca od kierowcy pełnej koncentracji. Do tego należy doliczyć wysokie koszty paliwa oraz czas, który prawdopodobnie poświęcisz na przystanki oraz nieprzewidziane zdarzenia na drodze.

Niekorzystna pogoda, patrole policji, korki – to niemiłe niespodzianki, które mogą wpłynąć na wydłużenie czasu jazdy.

Decydując się na przejazd Warszawa – Chełm pociągami PKP Intercity, unikniesz niepotrzebnego stresu związanego z nieprzewidzianymi sytuacjami. Dzięki wygodnym wnętrzom pociągów, zrelaksujesz się, odpoczniesz lub przygotujesz do dalszych obowiązków.

W naszych pociągach każdy pasażer ma dostęp do gniazdek elektrycznych, dlatego możesz umilić sobie podróż filmem czy muzyką ze smartfona, tabletu czy laptopa. Nie ma też mowy o wysokich cenach – przejazd z nami to gwarancja oszczędności, dzięki ofertom promocyjnym oraz ulgom ustawowym!

Przed wyruszeniem w drogę prosimy pamiętać o zapoznaniu się z regulaminem dotyczącym przewozu bagażu!

Korzyści z podróży pociągiem

Korzyści, jakie oferujemy nasze pasażerom, to:

  • atrakcyjne ceny - dzięki naszym promocjom zaoszczędzisz czas i pieniądze;
  • szybka podróż - z nami pokonasz trasę szybko i bez niespodzianek. Nie stracisz czasu w uciążliwych korkach czy na przymusowych przystankach;
  • komfortowa jazda -zamiast skupiać się na jeździe samochodem i męczyć się długimi godzinami jazdy, w pociągach PKP Intercity oferujemy pełen komfort. Z nami odpoczniesz i będziesz gotów na cieszenie się urokami miasta;
  • dogodna liczba połączeń - ze względu na duży wybór połączeń, z nami możesz wybrać się w drogę, kiedy tylko sobie zażyczysz. Oferujemy wiele połączeń w ciągu dnia, dlatego możesz podróżować o każdej porze.
0