Chciałbyś wyruszyć w podróż z Warszawy do Ełku i zastanawiasz się nad najlepszym środkiem transportu? Cenisz swój czas i wygodę? Potrafisz docenić wysoki komfort jazdy?

Wybierz przejazd pociągami PKP Intercity – dzięki nam dotrzesz do celu szybko i bezpiecznie!

Dla naszych pasażerów przygotowaliśmy również specjalne promocje, które pozwolą na przejazd w wyjątkowo niskiej cenie. Kup bilet w ofercie Bilet Taniomiastowy w cenie 34,90 zł.

Czas przejazdu pociągami PKP Intercity:
Intercity - 3 h 53 min
Twoje Linie Kolejowe - 4 h 14 min

Pociąg lepszy niż samochód

Zwykle decydujesz się jechać samochodem w długie trasy? Przejazd na trasie Warszawa – Ełk, to aż 244 km, czyli co najmniej trzy godziny ciągłej jazdy autem. Oczywiście, nie biorąc pod uwagę przystanków związanych ze zmęczeniem, korków czy złej sytuacji na drogach, które mogą zdecydowanie wydłużyć czas podróży.

Jazda samochodem jako kierowca jest nie tylko nużąca i długa, lecz także wymaga ciągłego skupienia, co znacznie wpływa na jej komfort.

Jeśli wybierzesz przejazd z PKP Intercity, dzięki wygodnym pociągom, w których możesz odpocząć czy zjeść coś ciepłego, podróż minie Ci szybko i bez problemów.

Przed podróżą prosimy o zapoznanie się z regulaminem przewozu bagażu!

Korzyści z podróży pociągiem

Korzyści, jakie oferujemy naszym pasażerom, to:

  • atrakcyjne ceny - naszym pasażerom oferujemy nielimitowane promocyjne połączenia w ramach oferty Taniomiastowy. Dodatkowo pasażerowie mogą skorzystać z ulg ustawowych, które również łączą się z ofertami promocyjnymi;
  • niezwykły komfort jazdy - możesz zapomnieć o nużącej i niewygodnej podróży. Dzięki coraz wyższym standardom, zapewniamy pasażerom wysoki komfort podróży – wygodne miejsca siedzące, dostęp do gniazdek elektrycznych, które ułatwiają korzystanie ze smartfonu, tabletu i laptopa;
  • dogodna komunikacja - z PKP Intercity nie musisz martwić się o dojazd. Zapewniamy możliwość rozpoczęcia i zakończenia podróży w centrum miasta!
0