Chciałbyś dotrzeć z Warszawy do Kielc szybko i komfortowo? Cenisz sobie wygodę? Męczy Cię wielogodzinne prowadzenie samochodu?

Zdecyduj się na jedno z wielu połączeń Warszawa – Kielce pociągami PKP Intercity! Nasze pociągi zapewniają wysoki standard – w podróży wypoczniesz i zrelaksujesz się, a w wagonie restauracyjnym zjesz coś pysznego.

Wybór PKP Intercity to również gwarancja niskich cen. Wybierz pociągi PKP Intercity i przekonaj się sam!

Czas przejazdu pociągami PKP Intercity:
Intercity - 2 h 51 min

Pociąg lepszy niż samochód

Rozważasz podróż innymi środkami transportu? Zastanów się, czy na pewno warto. Odległość między Warszawą a Kielcami to około 176 km. Jeśli wybierzesz samochód, musisz się przygotować na długą, ponad dwuipółgodzinną jazdę w ciągłym skupieniu i bez odpoczynku. Należy również wziąć pod uwagę inne czynniki, takie jak korki czy różne zjawiska pogodowe utrudniające jazdę, które przyczyniają się do znacznego wydłużenia czasu przejazdu.

W PKP Intercity oferujemy nie tylko gęstą sieć połączeń między miastami, lecz także dużą częstotliwość kursów - na miejsce dotrzesz, kiedy tylko sobie zażyczysz.

Nie zastanawiaj się długo i zdecyduj się na przejazd Warszawa – Kielce z PKP Intercity!

Przed podróżą prosimy o zapoznanie się z regulaminem przewozu bagażu!

Korzyści z podróży pociągiem

Korzyści, jakie oferujemy naszym pasażerom, to:

  • komfort podróży - zapewniamy najlepsze warunki w trakcie podróży. Z nami odpoczniesz, zjesz coś ciepłego lub popracujesz;
  • Szybki przejazd - dzięki nam unikniesz korków i długiego czekania. Z PKP Intercity w upragnione miejsce dojedziesz jeszcze szybciej;
  • duża liczba połączeń - w PKP Intercity oferujemy dużą liczbę połączeń, dzięki którym dojedziesz tam, gdzie tylko zechcesz i kiedy tylko zechcesz!
0