Zastanawiasz się, w jaki sposób najlepiej dotrzeć z Warszawy do Radomia? Długie godziny spędzone za kierownicą samochodu to dla Ciebie duża niedogodność? Lubisz czerpać przyjemność z podróży?

Wybierz połączenie Warszawa – Radom pociągami PKP Intercity i ciesz się pełnym komfortem! Z nami dojedziesz do celu szybko, niedrogo, a przede wszystkim bezpiecznie!

Nasze pociągi są nowoczesne i dostosowane do potrzeb pasażerów, dzięki czemu podróż mija szybko, wygodnie, a nasza profesjonalna obsługa oferuje pomoc w każdej sytuacji. Wybierając podróż z PKP Intercity, z pewnością nie będziesz żałował decyzji!

Czas przejazdu pociągami PKP Intercity:
Intercity - 1 h 41 min
Twoje Linie Kolejowe - 1 h 42 min

Pociąg lepszy niż samochód

Chcesz dotrzeć z Warszawy do Radomia możliwe jak najszybciej i zastanawiasz się, w jaki sposób najlepiej to zrobić? Rozważasz przejazd samochodem? Przemyśl jeszcze raz swój wybór!

Na drodze często pojawiają się różne niespodzianki w postaci nieprzewidzianych warunków pogodowych, korków i patroli policji, które znacznie wydłużają jazdę.

To powoduje, że na miejsce dojeżdżamy zestresowani, zmęczeni i nie jesteśmy w stanie cieszyć się urokami miasta, do którego dojechaliśmy. To samo grozi podczas jazdy autobusem, gdzie dodatkowo pojawia się dyskomfort w czasie podróży, wywołany zbyt małą ilością wolnego miejsca.

Jeżeli zdecydujesz się na połączenie Warszawa – Radom pociągami PKP Intercity, z pewnością nie będziesz rozczarowany. Dzięki temu, że nasze wagony zapewniają coraz wyższy standard, będziesz mógł w pełni odpocząć i wykorzystać jak najlepiej wolny czas. Każdy pasażer ma do dyspozycji miejsce z dostępem do gniazdka elektrycznego, co ułatwia korzystanie ze smartfonu, tabletu czy laptopa.

Zapewniamy szybki przejazd w atrakcyjnych cenach, dlatego nie czekaj i wybierz PKP Intercity już dziś!

Przed podróżą prosimy o zapoznanie się z regulaminem przewozu bagażu!

Korzyści z podróży pociągiem

Korzyści, jakie oferujemy naszym pasażerom, to:

  • niskie ceny i liczne oferty promocyjne - dla naszych pasażerów przygotowaliśmy bogatą ofertę promocyjną, dzięki czemu będą mogli cieszyć się przejazdami w jeszcze niższej cenie. Np. cena biletu z Warszawy do Radomia to tylko 24,90 zł.
  • krótki czas przejazdu - z nami pokonasz nawet długie trasy w krótkim czasie. Dzięki połączeniu Warszawa – Radom możesz być na miejscu już po godzinie i czterdziestu jeden minutach. Z nami korki nie będą Ci straszne;
  • duży wybór połączeń - ze względu na dużą ilość połączeń, z nami nie ma żadnych ograniczeń – możesz zdecydować się na przejazd o różnych porach dnia;
0