Wybierasz się w podróż na trasie Warszawa – Skarżysko-Kamienna? Nie chcesz tracić czasu na korki? Cenisz wysoki komfort jazdy? Wybierz przejazd z pociągami PKP Intercity!

Oferujemy szybką i bezpieczną podróż w niskich cenach. Naszym pasażerom mamy do zaoferowania różnorodne promocje, dzięki którym dojadą na miejsce jeszcze taniej.

Honorowane są również ulgi ustawowe. Ponadto, możesz dojechać do Skarżysko-Kamiennej kiedy chcesz, ze względu na naszą szeroką ofertę połączeń.

Wybierz podróż z pociągami PKP Intercity i sam się przekonaj!

Czas przejazdu pociągami PKP Intercity:
InterCity - 2 h 16 min

Pociąg lepszy niż samochód

Chcesz wyruszyć w trasę Warszawa – Skarżysko-Kamienna jak najszybciej i zastanawiasz się nad samochodem? Odległość między Warszawą a Skarżyskiem-Kamienną wynosi około 142 km.

Aby przejechać tę trasę samochodem, trzeba poświęcić co najmniej dwie godziny i szesnaście minut. Jednak do tego należy doliczyć nieprzewidziane sytuacje w postaci korków czy niekorzystnych warunków pogodowych.

Koszt takiej podróży też nie jest stały – ceny paliwa rosną, a możliwe też, że konieczne będzie zatrzymanie się na posiłek czy odpoczynek po drodze.

Jeśli cenisz sobie komfortową i szybką jazdę, zdecyduj się na podróż z PKP Intercity! Z nami dotrzesz do celu już w ciągu dwóch godzin i szesnastu minut. Zaoszczędzisz czas i nerwy. Dzięki nam odpoczniesz i przygotujesz się do dalszych obowiązków. Wybór jest jasny!

Pamiętaj, żeby przed podróżą zapoznać się z regulaminem przewozu bagażu.

Korzyści z podróży pociągiem

Taki wybór to mnóstwo korzyści, w tym:

  • szeroka oferta promocyjna - Dzięki Ofercie Bilet Taniomiastowy, podróżujesz taniej. Promocja łączy się z ulgami ustawowymi;
  • krótki czas przejazdu - z nami zaoszczędzisz nie tylko pieniądze, lecz także czas. Czas podróży połączeniem Warszawa – Skarżysko-Kamienna to jedynie dwie godziny szesnaście minut;
  • duża liczba połączeń - z PKP Intercity nie ma ograniczeń. Bez problemu możesz dostosować swój plan zajęć do rozkładu jazdy pociągów, ponieważ jeździmy zarówno w godzinach porannych, popołudniowych, jak i wieczornych;
  • wygoda - nie musisz się martwić o dodatkowy dojazd do centrum. Zapewniamy możliwość rozpoczęcia i zakończenia podróży w miejscu dobrze skomunikowanym z innymi dzielnicami miasta.
0