Masz w planach podróż z Warszawy do Suwałk? Nużą Cię długie godziny spędzone za kierownicą samochodu? Zależy Ci na oszczędności czasu i pieniędzy?

Zdecyduj się na podróż pociągami PKP Intercity i skorzystaj z jednego z naszych połączeń Warszawa – Suwałki!

Dzięki naszej bogatej ofercie Biletu Taniomiastowego i ulgom z pewnością dotrzesz na miejsce już za 39,90 zł. Ponadto, z nami podróż minie szybko i bezpiecznie, zrezygnuj z korków i wybierz wygodę już dziś! Skorzystaj z oferty PKP Intercity i ciesz się komfortem jazdy!

Czas przejazdu pociągami PKP Intercity:
Twoje Linie Kolejowe - 4 h 31 min

Pociąg lepszy niż samochód

Zastanawiasz się, jaki środek transportu będzie najlepszy na trasie Warszawa – Suwałki?

Rozważasz podróż samochodem? Przemyśl to jeszcze raz! To aż 292 km, które autem pokonasz w co najmniej cztery godziny! Biorąc pod uwagę zmęczenie podróżą, związane z nią postoje oraz nieprzewidziane sytuacje drogowe i pogodowe – czas jazdy może się zdecydowanie wydłużyć. To też oznacza, że mogą wzrosnąć koszty podróży, szczególnie jeśli podróżujesz sam.

Jeśli zdecydujesz się na przejazd na trasie Warszawa – Suwałki pociągiem PKP Intercity, będziesz zadowolony z komfortu jazdy oraz krótkiego czasu podróży.

Korzyści z podróży pociągiem

Taki wybór to mnóstwo korzyści, w tym:

  • czas podróży - z nami dojedziesz w wybrane miejsce w krótkim czasie. Korki nie będą problemem i unikniesz stresu i dyskomfortu w trakcie jazdy;
  • wysoka jakość - pociągi PKP Intercity zapewniają coraz wyższy komfort podróży. Dzięki wygodnym miejscom siedzącym możesz się zrelaksować i przygotować do kolejnych obowiązków dnia. Każdy pasażer ma zapewniony dostęp do gniazdka elektrycznego, więc korzystanie ze smartfona, tabletu czy laptopa jest bardzo ułatwione. Dzięki temu odpoczniesz, a u celu podróży będziesz pełen energii na odkrywanie uroków miasta, do którego zmierzasz;
  • atrakcyjne ceny - skorzystaj z nielimitowanej promocji Biletu Taniomiastowego, dzięki której za bilet zapłacisz 39,90 zł. Cenę możesz obniżyć dzięki ulgom ustawowym;
  • dogodna komunikacja - dzięki temu, że podróż pociągami PKP Intercity możesz rozpocząć i zakończyć w centrum miasta, bardzo łatwo dotrzesz w kolejne miejsca w drugim mieście.
0