Wspólny Bilet już w sprzedaży!

Od 9 grudnia 2018 r., pasażerowie kolei w Polsce moga korzystać ze Wspólnego Biletu. Dzięki tej usłudze podróżni mogą kupić jeden bilet na całą podróż, a jego cena zostanie wyliczona w oparciu o jedną zupełnie nową taryfę. Wspólny Bilet to przede wszystkim wygoda i spore oszczędności.

Korzyści:

Oszczędzasz czas

Bilet na skomplikowaną podróż koleją, kupisz teraz w jednym okienku!

Oszczędzasz pieniądze

Korzystając z usług przewoźników w ramach Wspólnego Biletu, Twoja podróż może być tańsza!

Ogranicza Cię tylko Twoja wyobraźnia!

W ramach wspólnego biletu, możesz skorzystać w chwili obecnej z oferty 9 przewoźników. Dzięki tysiącom możliwych połączeń, dalekobieżnych regionalnych i podmiejskich bez problemu dotrzesz do wielu miejsc w kraju.

Łatwiej zaplanujesz podróż

Kasjerzy z chęcią pomogą zaplanować Ci podróź z przesiadką oraz pomogą w wyborze optymalnej oferty. Dodatkowo wraz ze Wspólnym Biletem otrzymasz plan podróży, w którym znajdziesz informacje m.in. o numerze oraz kategorii pociągów, którymi będziesz realizował przejazd, stacjach przesiadek oraz godzinach przyjazdu i odjazdu pociągu.

W podróży nie musisz być sam

W ramach Wspólnego Biletu możesz zabrać swojego pupila lub niezbędne w podróży rzeczy, tj. bagaż czy rower, płacąc za nie raz, niezależnie od liczby przesiadek!

Kupisz bilet w łatwy sposób!

Wspólny bilet kupisz na terenie całego kraju, w setkach kas: PKP Intercity, POLREGIO, PKP SKM w Trójmieście, Łódzkiej Kolei Aglomeracyjnej, Kolei Wielkopolskich, Kolei Mazowieckich, Kolei Małopolskich, Kolei Śląskich oraz Arriva RP. Dodatkowo Wspólny Bilet na przejazdy pociągami PKP Intercity, Przewozów Regionalnych, PKP SKM w Trójmieście, Łódzkiej Kolei Aglomeracyjnej, Kolei Małopolskich oraz Kolei Wielkopolskich kupisz szybko i wygodnie online przez bilkom.pl

UWAGA!

W czasie obowiązywania ograniczeń przewozu pasażerów w związku z COVID-19 – od 4 czerwca 2020 r. – obowiązują szczególne reguły odprawy oraz przewozu osób o charakterze tymczasowym.

Postanowienia Przejściowych szczególnych warunków i zasady odprawy oraz przewozu osób pociągami PKP Intercity w czasie obowiązywania ograniczeń przewozu pasażerów w związku z COVID-19 (Przejściowe warunki), mają pierwszeństwo przed postanowieniami innych przepisów dotyczących odprawy osób ustalonych przez Spółkę PKP Intercity.


Poznaj szczegółowe zasady i warunki stosowania Wspólnego Biletu

Zasady i warunki stosowania Wspólnego Biletu - obowiązujące od 11.11.2019 roku
Załącznik nr 1 do oferty Wspólny Bilet - obowiązujące od 11.11.2019 roku
Załącznik nr 2 do oferty Wspólny Bilet - obowiązujące od 11.11.2019 roku
Załącznik nr 3 do oferty Wspólny Bilet - obowiązujące od 11.11.2019 roku
Załącznik nr 4 do oferty Wspólny Bilet - obowiązujące od 11.11.2019 roku

Zapoznaj sie z ofertą przewoźników, aby zaplanować swoją podróż.PKP Intercity to największy polski przewoźnik kolejowy, który przy wykorzystaniu nowoczesnego taboru, łączy centra dużych miast oraz popularne ośrodki turystyczne w kraju.

POLREGIO dzięki najszerszej siatce połączeń, do wielu miejsc w kraju docierają jako jedyny przewoźnik kolejowy.

Koleje Mazowieckie łączą największe miasta oraz kluczowe rejony województwa mazowieckiego.

PKP Szybka Kolej Miejska w Trójmieście świadczy usługi kolejowych przewozów pasażerskich na pomorzu, łącząc m.in. Gdańsk, Gdynię i Sopot.

Łódzka Kolej Aglomeracyjna zapewnia efektywną organizację i funkcjonowanie pasażerskiego ruchu kolejowego w regionie łódzkim.

Koleje Wielkopolskie zapewniają sprawny, bezpieczny i efektywny transport kolejowy w obrębie województwa wielkopolskiego.

Koleje Małopolskie gwarantują usługę bezpiecznego, komfortowego oraz efektywnego transportu kolejowego w rejonie Małopolski.

Koleje Śląskie pozwalają odkrywać atrakcje turystyczne Śląska i Beskidów. Szeroka siatka połączeń i nowoczesny tabor zapewniają komfortowy dojazd.
0