Obraz przedstawia mural z konduktorem

Przed blisko trzema miesiącami stanęliśmy przed ogromnym i niespotykanym dotąd wyzwaniem jakim okazała się epidemia, która odcisnęła piętno na praktycznie każdym aspekcie rzeczywistości. Również na kolei i codziennych obowiązkach naszych pracowników.

Dziękujemy kolejarzom za służbę w czasie epidemii

Wyjątkowy mural, okolicznościowa okleina lokomotywy oraz pozostałe działania w ramach kampanii to wyraz podziękowania dla wszystkich pracowników PKP Intercity, którzy pozostali na służbie mimo trudnej sytuacji, z którą przyszło nam się mierzyć.

To dzięki ich poświęceniu możliwe było utrzymanie niezbędnych połączeń i zagwarantowanie bezpieczeństwa pasażerom, którzy wybierali nasze pociągi. Już teraz zauważamy większe zainteresowanie naszą ofertą, chcemy zapewnić, że jesteśmy przygotowani na powrót podróżnych do kolei.

– mówi Marek Chraniuk, prezes PKP Intercity.

Okolicznościowy mural na warszawskiej Pradze

Rozpoczynająca się kampania ma przypomnieć, że dzięki ciężkiej pracy kolejarzy i nowo wypracowanym zasadom obowiązującym w pociągach PKP Intercity, bezpieczne podróżowanie jest w pełni możliwe. Jesteśmy przekonani, że „Wszystko dobrze się ułoży” dzięki stałej gotowości personelu spółki do obsługi pasażerów - co oddaliśmy za pomocą układających się w jedną całość puzzli.

– mówi Maciej Lissowski, dyrektor zarządzający Agencji Warszawa.

Lokomotywa w wyjątkowym wydaniu

Grafika z puzzlami, autorstwa Dawida Ryskiego, trafiła nie tylko na mural, ale także na jedną z naszych lokomotyw. Oklejoną specjalną folią lokomotywę EU44 Husarz można będzie już niebawem podziwiać na trasie Warszawa-Poznań.

- mówi Marcin Skłodowski, dyrektor biura marketingu i komunikacji PKP Intercity.

Przywracamy coraz więcej połączeń

Dzięki ciężkiej pracy kolejarzy i nowo wypracowanym zasadom obowiązującym w pociągach PKP Intercity, bezpieczne podróżowanie jest w pełni możliwe.

Wszystkie dostępne połączenia możesz sprawdzić korzystając z naszej wyszukiwarki na intercity.pl

0