Promocja Złoty Pociąg zakończyła się z dniem 29 lutego 2016 r. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi innymi ofertami.

Aż 200 pociągów ...

Dla naszych podróżnych, w okresie od 18.01.do 29.02 będzie dostępnych aż 200 Złotych Pociągów.

...w niskich cenach.

Ceny promocyjnych połączeń wszystkich miejsc do siedzenia w 2. klasie mogą zaczynać się od 29 zł. Promocyjne ceny biletów Złotych Pociągów będą dostępne przez cały okres promocji, do czasu wyprzedania miejsc – nawet w dniu wyjazdu.

Przykładowe promocyjne ceny (w 2. klasie) w trakcie trwania promocji wynoszą:

 • 29 zł – na trasach Katowice-Bielsko-Biała/Tychy/Sosnowiec-Katowice; Nowy Targ/Sucha Beskidzka-Kraków; Nowy Tomyśl/Sulechów/Zielona Góra-Poznań; Goleniów/Świnoujście-Szczcin,
 • 49 zł – na trasach Warszawa-Kraków/Katowice/Poznań/Trójmiasto-Warszawa
 • 59 zł – na trasach Warszawa-Wrocław/Bielsko-Biała- Warszawa,
 • 69 zł – na trasie Warszawa-Szczecin-Warszawa, Zakopane-Warszawa
 • 99 zł – na trasach Trójmiasto-Kraków/Katowice-Trójmiasto.
 • Jak znaleźć Złoty Pociąg?

  Aby znaleźć Złoty Pociąg, wyszukaj w systemie eIC interesujące Cię połączenie. Jeśli wybrany pociąg będzie oznaczony poniższą grafiką, oznacza to, że znalazłeś Złoty Pociąg z biletami w promocyjnych cenach.

  Gdzie kupić bilet na Złoty Pociąg?

  Bilety na połączenia do nabycia:

  Osoby uprawnione do korzystania z ulg ustawowych (100%, 95%, 78%, 51%, 37%) będą mogły nabyć bilety na Złoty Pociąg z zastosowaniem przysługującej ulgi.

  Promocja obowiązuje na przejazdy od 18 stycznia 2016 r. do 29 lutego 2016 r. Sprzedaż biletów od 18 stycznia 2016 r.

  Regulamin Super Promo

  Czy zawsze mogę zakupić tańsze bilety na przejazd Złotym Pociągiem?

  Bilety w atrakcyjnych cenach dotyczą wszystkich miejsc do siedzenia w pociągach EIC oraz EIP w 2. klasie pociągów i obowiązują w relacjach objętych ofertą Super Promo wskazanych w Tabelach opłat za bilety wg oferty specjalnej Super Promo, dostępnych na stronie intercity.pl

Złoty Pociąg istnieje!

W dniu 22 stycznia w godzinach 15.00-20.00 na Dworcu Centralnym w Warszawie odbył się event wspierający nową promocję PKP Intercity.

Podczas imprezy, można było wygrać wiele atrakcyjnych nagród, w tym miniaturkę Złotego Pociągu.

W hali głównej Dworca Warszawa Centralna w godzinach trwania imprezy można było wejść do interaktywnego Złotego Pociągu. Po wejściu do pociągu i udzieleniu odpowiedzi na pytania uczestnik mógł wygrać atrakcyjne akcesoria do smartfonów.

Dodatkowo każdy mógł również wcielić się w rolę poszukiwacza złota. Na Dworcu Centralnym zostało umieszczonych 200 naklejek z ikonką Złotego Pociągu. Wygrywała ta osoba, która jako pierwsza zrobiła zdjęcia wszystkim naklejkom lub zrobiła zdjęcia największej liczbie naklejek i zgłosiła ten fakt organizatorom konkursu. Nagrodą główną była miniaturka Złotego Pociągu. Wręczenie tej nagrody planowane jest po zakończeniu promocji tj. 29 lutego br.

IMG_6629.jpg
IMG_6631.jpg
WEB_IMG_6739.jpg
WEB_IMG_6758.jpg
WEB_IMG_6782.jpg
WEB_IMG_6918.jpg
WEB_IMG_6928.jpg
WEB_IMG_7102.jpg

DODATKOWY KONKURS „ZNAJDŹ ZŁOTE LOKOMOTYWY”

Komu, podczas imprezy nie udało się zdobyć miniaturki Złotego Pociągu, będzie miał jeszcze jedną szansę. PKP Intercity przygotowało 5 lokomotyw, które kursują po Polsce i zostały oklejone na złoto. Osoba, która zrobi im najlepsze zdjęcie i zgłosi je do konkurs PKP Intercity również wygra miniaturkę Złotego Pociągu.

Konkurs fotograficzny ze Złotymi Lokomotywami potrwa do 14 lutego. Przyznanie nagrody głównej przez Organizatora konkursu nastąpi 19 lutego a jej wręczenie planowane jest na 29 lutego br. Szczegóły konkursu można znaleźć w Regulaminie Konkursu, na stronie zlotypociagistnieje.pl.

Regulamin Konkursu „Wsiądź do Złotego Pociągu”

Regulamin Konkursu „Znajdź Złoty Pociąg”

Regulamin Konkursu „Znajdź Złote Lokomotywy”

0