Chcesz znaleźć najlepsze połączenie Warszawa - Kołobrzeg? Jesteś zmęczony lotniskowymi odprawami czy długimi dojazdami samochodem?

Chcesz podróżować szybko, wygodnie, a w dodatku za niewygórowaną cenę?

Wybierz pociąg Warszawa - Kołobrzeg z szerokiej oferty PKP Intercity! Sprawdź rozkłady jazdy na naszej stronie i znajdź połączenie idealne dla siebie!

Decydując się na podróż pociągiem PKP Intercity na trasie Warszawa - Kołobrzeg, możesz skorzystać z licznych, atrakcyjnych promocji!

Zobacz oferty, takie jak Wcześniej Taniej lub SuperPromo oraz Promo i wyrusz w podróż nawet o 67% taniej niż przy cenie regularnej!

Czas przejazdu pociągami PKP Intercity:
Express InterCity Premium (Pendolino) - 5 h 37 min
InterCity - 8 h 53 min

Pociąg lepszy niż auto i samolot

Zwykle wybierasz podróż samochodem na trasie Warszawa - Kołobrzeg? Zastanawiałeś się ile kilometrów musisz pokonać? Aż 545! Przy braku problemów na drodze potrzebujesz na pokonanie trasy ok. siedem i pół godziny, zakładając, że zrezygnujesz z postojów potrzebnych, aby odpocząć czy zjeść posiłek. Chyba każdy wie, że taki scenariusz jest praktycznie niemożliwy do zrealizowania.

Z kolei samoloty na linii Warszawa - Kołobrzeg są trudno dostępne ze względu na dużą odległość lotnisk. Połączenia do Szczecina lub Gdańska, z których dodatkowo trzeba będzie dojechać w miejsce docelowe wiążą się z wyższymi kosztami oraz wydłużeniem czasu podróży.

Wybierając połączenie PKP Intercity Warszawa - Kołobrzeg na miejsce dotrzesz w niewiele ponad pięć i pół godziny. W trakcie podróży możesz też korzystać z urządzeń elektronicznych, co byłoby niemożliwe na pokładzie samolotu oraz zjeść posiłek i wypocząć bez postojów na trasie.

Dodatkowo, korzystając z licznych promocji, jak Wcześniej Taniej czy SuperPromo i Promo, możemy obniżyć cenę biletu!

Planując podróż pociągiem kategorii Express InterCity Premium, dokonaj zakupu biletu przed wejściem do pociągu. Pamiętaj też, aby przed podróżą zapoznać się z regulaminem przewozu rzeczy w pociągach PKP Intercity! Znajdziesz go na naszej stronie internetowej.

Korzyści z podróży pociągiem

Dlaczego warto wybrać połączenie Warszawa - Kołobrzeg z PKP Intercity? Korzyści płynących z takiego rozwiązania jest wiele, w tym:

  • niska cena - skorzystaj z nielimitowanej promocji Wcześniej Taniej płacąc za bilety 10, 20, a nawet 30% mniej lub skorzystaj z ofert SuperPromo i Promo, dzięki którym zaoszczędzisz nawet do 67%;
  • wysoki komfort podróży - pokonując pociągiem trasę Warszawa - Kołobrzeg, możesz korzystać z tabletu, laptopa czy smartfona, jedząc posiłek lub wypoczywając;
  • szybki dojazd - decydując się na podróż pociągiem kategorii Express InterCity Premium na miejsce dojedziesz już w 5 godzin i 37 minut bez przesiadek;
  • wygodny dojazd na dworzec - decydując się na podróż na trasie Warszawa - Kołobrzeg pociągiem, nie musisz jechać na lotnisko ani stać w korkach.

Znajdź Twoje połączenie:

Warszawa – Kołobrzeg Kup bilet
Kołobrzeg – Warszawa Kup bilet
0