Wybierasz się w podróż na trasie Warszawa - Gdańsk? Chcesz pokonać tę trasę szybko, komfortowo i niedrogo? Wybierz pociąg PKP Intercity!

Zapomnij o męczącej, długiej podróży samochodem czy odprawach na lotnisku! Wybierając przejazd Warszawa - Gdańsk, trasę możesz pokonać wygodnie i w krótkim czasie.

Skorzystaj z naszych promocji - Wcześniej Taniej lub limitowanych SuperPromo lub Promo i zaoszczędź nawet do 67% ceny biletu! Sprawdź sam!

Czas przejazdu pociągami PKP Intercity:
Express InterCity Premium (Pendolino) - 2 h 46 min
InterCity - 3 h 19 min

Pociąg lepszy niż auto i samolot

Planujesz pokonać samochodem trasę Warszawa - Gdańsk? Ile kilometrów będziesz musiał przejechać? Najszybszy dojazd drogą ekspresową S7 to odległość 342 kilemetry, których pokonanie zajmie Ci minimum cztery i pół godziny! Przejazd autostradą A1 na trasie Warszawa - Gdańsk to odległość 397 kilometrów, a podróż trwa ok. 4 godziny i 15 minut. Wszystko to przy założeniu braku problemów na drodze. Z kolei samolotem dolecisz szybciej, ale trzeba doliczyć co najmniej godzinną odprawę i dojazd do lotniska zlokalizowanego na obrzeżach miasta.

Decydując się na przejazd pociągiem PKP Intercity na trasie Warszawa - Gdańsk, na miejsce dotrzesz nie tylko szybko, lecz także komfortowo! Podróż Pendolino Warszawa - Gdańsk możesz odbyć w zaledwie 2 godziny i 46 minut, podczas których skorzystasz z laptopa, smartfona czy tabletu, odpoczniesz i zjesz posiłek. Na naszej stronie znajdziesz też liczne promocje, które pozwolą Ci zaoszczędzić i cieszyć się przejazdem w atrakcyjnej cenie!

Pamiętaj tylko, aby przed podróżą sprawdzić zasady dotyczące przewozu rzeczy i zwierząt w pociągach PKP Intercity! Planując podróż kategorią Express InterCity Premium, dokonaj zakupu biletu przed wejściem do pociągu.

Korzyści z podróży pociągiem

Dlaczego warto wybrać przejazd Warszawa - Gdańsk pociągami PKP Intercity? Taki wybór to same korzyści, w tym:

  • niska cena - skorzystaj z nielimitowanej promocji Wcześniej Taniej płacąc za bilety 10, 20, a nawet 30% mniej lub skorzystaj z ofert SuperPromo i Promo, dzięki którym zaoszczędzisz nawet do 67%;
  • wygoda - na trasie Warszawa - Gdańsk chcesz skorzystać z urządzeń elektronicznych, jak tablet, laptop czy smartfon, zjeść posiłek lub po prostu się zrelaksować w Strefie Ciszy? W naszych pociągach to możliwe;
  • duża liczba połączeń w ciągu dnia - o każdej porze, w dzień czy w nocy, niezależnie, kiedy planujesz podróż, w PKP Intercity zawsze znajdziesz połączenie dla siebie;
  • wygodnie dotrzesz na dworzec w obu miastach - w PKP Intercity znajdziesz wiele przejazdów łączących dworzec Warszawa Centralna i Gdańsk Główny, a więc znajdujące się w samym centrum miasta;
  • krótki czas przejazdu - sprawdź rozkład jazdy Pendolino Warszawa-Gdańsk i dojedź na miejsce nawet w 2 godziny i 46 minut.

Znajdź Twoje połączenie:

Warszawa – Gdańsk Kup bilet
Gdańsk – Warszawa Kup bilet
0