Nie wiesz, jak najlepiej pokonać trasę Warszawa - Katowice? Masz dosyć długich odpraw na lotnisku czy męczących przejazdów samochodem?

Wybierz pociąg Warszawa - Katowice PKP Intercity! Dojedź na miejsce szybko, wygodnie i niedrogo! Sprawdź rozkład jazdy pociągów kategorii InterCity oraz Express InterCity Premium (Pendolino) na trasie Warszawa - Katowice i poznaj najwyższy komfort podróży międzymiastowych!

Decydując się na pociągi PKP Intercity, nie musisz martwić się o brak komfortu w podróży lub wysokie ceny.

Skorzystaj z licznych promocji na naszej stronie internetowej i kup bilety na przejazd Warszawa - Katowice nawet o 30% taniej dzięki nielimitowanej ofercie Wcześniej Taniej!

Czas przejazdu pociągami PKP Intercity:
Express InterCity Premium (Pendolino) - 2 h 21 min
InterCity - 2 h 35 min

Pociąg lepszy niż auto i samolot

Zwykle wybierasz się w podróż samochodem na trasie Warszawa - Katowice? Ile kilometrów musisz pokonać? Najszybciej dojedziesz tam samochodem w 3 godziny i 49 minut, pokonując aż 292 km. A i to jedynie pod warunkiem, że nie zatrzymasz się na postój. Czy to w ogóle możliwe, aby nie odpocząć ani przez chwilę podczas niemal 4 godzin jazdy?

Wybierając pociąg na trasie Warszawa - Katowice, odległość między tymi miastami pokonasz niemal dwa razy szybciej, a przy tym wygodniej! Również podróż samolotem, choć sam lot trwa ok. godziny, biorąc pod uwagę długą odprawę, nie będzie trwała wiele krócej, za to cena przelotu na trasie Warszawa - Katowice może być znacznie wyższa.

Z PKP Intercity dojedziesz na miejsce szybko, w komfortowych warunkach i za atrakcyjną cenę! Planując podróż pociągiem kategorii Express InterCity Premium, dokonaj zakupu biletu przed wejściem do pociągu. Nie zapomnij też sprawdzić regulaminu dotyczącego przewozu rzeczy i zwierząt w pociągu!

Korzyści z podróży pociągiem

Dlaczego warto wybrać połączenie Warszawa - Katowice z PKP Intercity? Korzyści płynących z takiego rozwiązania jest wiele, w tym:

  • niska cena - skorzystaj z nielimitowanej promocji Wcześniej Taniej płacąc za bilety 10, 20, a nawet 30% mniej lub skorzystaj z ofert SuperPromo i Promo, dzięki którym zaoszczędzisz nawet do 67%;
  • wysoki komfort podróży - w trasie chcesz skorzystać z laptopa lub telefonu, spokojnie odpocząć czy zjeść sycący posiłek? W naszych pociągach to możliwe;
  • krótki czas przejazdu - przejazd Pendolino na trasie Warszawa - Katowice trwa zaledwie 2 godziny i 21 minut;
  • wygodny dojazd na dworzec - wybierając PKP Intercity znajdziesz wiele połączeń z centrum obu miast, dzięki czemu bez trudu dotrzesz do mieszkania czy hotelu;
  • duża liczba połączeń w ciągu doby - rano, wieczorem, a może w środku nocy? Z PKP Intercity trasę Warszawa - Katowice pokonasz o dowolnej porze;

Znajdź Twoje połączenie:

Warszawa – Katowice Kup bilet
Katowice – Warszawa Kup bilet
0