Zastanawiasz się, jakie połączenie Warszawa - Kraków będzie najlesze dla Ciebie? Chcesz szybko i wygodnie dotrzeć na miejsce? Obawiasz się wysokich cen?

Wybierz pociąg Warszawa - Kraków z szerokiej oferty PKP Intercity i ciesz się komfortową podróżą o każdej porze!

Zapomnij o długich odprawach na lotnisku czy uciążliwej, wielogodzinnej jeździe samochodem! Postaw na wygodę i atrakcyjne ceny na trasie Warszawa - Kraków!

Czas przejazdu pociągami PKP Intercity:
Express InterCity Premium (Pendolino) - 2 h 21 min
InterCity - 2 h 54 min

Pociąg lepszy niż auto i samolot

Wybierasz się w podróż samochodem na trasie Warszawa - Kraków? Ile kilometrów musisz pokonać? To co najmniej 302 km, a dojazd zajmuje minimum cztery godziny czterdzieści minut! To dwa razy dłużej niż potrzebuje Pendolino na trasie Warszawa - Kraków! Biorąc pod uwagę zmęczenie podróżą, a co za tym idzie, ewentualne postoje oraz ceny paliwa, warto zastanowić się, czy to rzeczywiście opłacalne, szczególnie gdy jedziesz sam.

Samolotem dotrzemy z pewnością szybciej, bo już w niecałą godzinę, jednak należy doliczyć jeszcze drugie tyle poświęcone na uciążliwą odprawę. Także bilety zwykle nie należą do najtańszych.

Wybierając podróż na trasie Warszawa - Kraków pociągami PKP Intercity, dotrzesz na miejsce szybko i wygodnie, a przy tym za niewygórowaną cenę! Korzystając z nielimitowanej promocji Wcześniej Taniej zaoszczędzisz do 30% ceny biletu. Dzięki ofercie SuperPromo i Promo, kupisz bilety na pociąg Warszawa - Kraków nawet 67% taniej!

Pamiętaj tylko, aby przed podróżą sprawdzić zasady dotyczące przewozu rzeczy i zwierząt w pociągach PKP Intercity! Planując podróż kategorią Express InterCity Premium, dokonaj zakupu biletu przed wejściem do pociągu.

Korzyści z podróży pociągiem

Dlaczego warto wybrać przejazd Warszawa - Kraków pociągami PKP Intercity? To mnóstwo korzyści, w tym:

  • krótki czas przejazdu - trasę Warszawa - Kraków pokonasz już w 2 godziny i 21 minut;
  • komfort podróży - chcesz skorzystać z laptopa, tabletu czy smartfona, odpocząć i zjeść pożywny posiłek, będąc w trasie? W naszych pociągach to możliwe;
  • duża liczba połączeń w ciągu doby - niezależnie od tego, czy podróż Warszawa - Kraków planujesz za dnia, czy w środku nocy, z PKP Intercity zawsze znajdziesz odpowiednie połączenie;
  • komfortowy dojazd na dworzec - zdecyduj się na jeden z licznych pociągów kursujących na trasie Warszawa Centralna - Kraków Główny, aby bez trudu dostać się do wyznaczonego celu;
  • niska cena - skorzystaj z nielimitowanej promocji Wcześniej Taniej bądź limitowanych ofert Promo lub SuperPromo i kup bilety nawet z rabatem 67% od regularnej ceny.

Znajdź Twoje połączenie:

Warszawa – Kraków Kup bilet
Kraków – Warszawa Kup bilet
0